-1.2 C
Cegléd
2026. február 22. vasárnap
spot_img

Az eltűnt bőrönd kalandjai

NEM ÚTTÖRŐK, DE TUDTAK ÉS SEGÍTETTEK címmel jelent meg hír a rendőrség hivatalos oldalán, amely arról számolt be, hogyan eredtek a ceglédi rendőrök egy eltűnt bőrönd nyomába . Úgy volt, hogy ellopták, kiderült, véletlenül rámolták a többivel egy kupacba.

A ceglédi vasútállomáson várta szerelvényét egy fiatal nő 2021. augusztus 11-én késő délelőtt. Néhány percre őrizetlenül hagyta csomagját, visszatérve már csak hűlt helyével szembesült. Rendőrt hívott, akik a kofferben lévő ipod gps jele alapján a monori kollégáikat riasztották, tekintve, hogy a jel alapján a csomag először mozgásban volt, majd egy munkásszálló címén megállt.

A bőrönd megkerült, nem hiányzott belőle semmi. Kiderült, egy külföldi csoport egyik tagja véletlenül pakolta fel a vonatra a ceglédi állomáson, azt hitte, az is csomagjaikhoz tartozik.

Bűncselekmény nem történt, a koffer visszakerült tulajdonosához.

 

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Miért érdemes a precíziós gazdálkodásba kezdeni?

A mezőgazdaság napjainkban messze túlmutat a hagyományos földművelési módszereken;...

Csáky András beszámolója

Csáky András legutóbbi beszámolója nem csupán a város költségvetéséről...

Asztalitenisz sikerek

Az elmúlt hétvégén több helyszínen is asztalhoz álltak az...

Öt éremmel kezdte az évet a Ceglédi VSE

Hétvégén rendezték meg az év első országos bajnokságát a...

Törékeny a költségvetési stabilitás

Cegléd Város Önkormányzatának képviselő-testülete elfogadta a város 2026. évi...