6.1 C
Cegléd
2025. november 15. szombat
spot_img

Elgázolt, majd magára hagyott egy gyalogost

Megállás és segítségnyújtás nélkül hagyta el a helyszínt az az autós, aki 2021. szeptember 13-án 17 óra körül Cegléden elsodort egy férfit. Az gyalogost súlyos sérülésekkel vitték kórházba. – írta meg a Police.hu.

A ceglédi rendőrök hasznos információkat gyűjtöttek be a megállás nélkül elhajtó gépjármű típusára, színére és rendszámára vonatkozóan. Azonosították, szeptember 15-én már mentek is a férfiért, elfogták és előállították a rendőrkapitányságra. Kihallgatásán a 36 éves helyi férfi csak részben ismerte el a felelősségét, szerinte a gyalogos is hibázott.

Vele szemben közúti baleset okozása és segítségnyújtás elmulasztása vétségének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a büntetőeljárást a Ceglédi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

„Kutyás” képviselőjelölt

Újabb jelölt mutatkozott be a közösségi médiában, aki országgyűlési...

Új P+R parkoló Nagykőrösön

Elkészült és már mindenki számára használható az új P+R...

Második városi grundbirkózó bajnokságot

Pénteken második alkalommal került megrendezésre a Városi Grundbirkózó Bajnokság,...

Teljes fennakadás a vasúton

Kedden kora este Cegléd állomás Szolnok felőli végén egy...

Két ember életét vesztette

Halálos közúti baleset történt vasárnap este a 3121-es úton,...