27.2 C
Cegléd
2026. július 8. szerda
spot_img

Késnek a vonatok, pótlóbusz jár

Akár félórát is késnek a vonatok a Budapest–Cegléd–Szeged vonalon baleset miatt – közölte az Mávinform hétfő reggel Facebook-oldalán.

A Nyugati pályaudvarról Szegedre tartó Kárász InterCity vonat Petőfiszállás és Csengele között egy vasúti átjárónál személygépkocsival ütközött össze. A fénysorompó jól működött, piros jelzést adott. A vonaton senki nem sérült meg – írták. Pótlóbusz jár Kiskunfélegyháza és Kistelek között.

Fotó: MTI-Donka Ferenc

Később megtudtuk, a baleset halálos kimenetelű volt, egy ember meghalt a csengelei vasúti átjáróban hétfőn reggel 8 órakor miután a vonat és személygépkocsi ütközött. A vonaton utazók közül senki nem sérült meg. A balesethez több településről érkeztek tűzoltók – közölte a katasztrófavédelem a honlapján.

Fotó: MTI-Donka Ferenc

MTI – Fotó: Donka Ferenc

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Szuperinfó Pingpong Tábor 2026

Idén is megszervezték a Szuperinfó Pingpong Tábort, amely a...

Új utcája lesz Abonynak: Mészáros Vendéglő utca

Az abonyi képviselőtestület döntött arról, hogy új utcát neveznek...

Hogyan válassz megfelelő fánksütőt?

A fánksütés első pillantásra egyszerűnek tűnhet, de amikor ipari...

A virtuális privát szerver mélyére nézünk

  Te is a teljesítményt, stabilitást és önállóságot keresed a...

Kollagénes kezelésekkel sokat tehetünk a bőrünk rugalmasságának megőrzéséért

Ma már szinte köztudott, hogy az arcbőr fiatalságának megőrzéséhez...