-7.8 C
Cegléd
2026. január 18. vasárnap
spot_img

Első bajnoki, első győzelem

A bajnokságokba besoroló előmérkőzések után a Nyársapáti Szabadidő SE csapatát az U16-os bajnokság alsóházának C csoportjába osztották be. „Ebben a csoportban a következő csapatok szerepelnek:
Tápiószőlősi KSE, Inárcs VSE, Tápiószecső FC, Örkényi SE, Táborfalva KSE és Nyársapáti SZSE.
U16-os csapatunk ma Inárcs VSE csapatát fogadta hazai pályán. Első félidőben mind két csapat fej-fej mellett küzdött, de a 34. percben sikerült megszerezni a vezetést Kovács Zsolt találatával. A második félidőben azonnal tovább növelte előnyét csapatunk, Tóth Kálmán talált az ellenfél hálójába. Az 57. percben Kovács Alexander csereként állt be, és ezt meg is hálálta, már a 60. percben betalált, majd a 87. percben is.
Így a végeredmény Nyársapát U16 – Inárcs U16 4:0.
U16-os csapat következő mérkőzése október 31-én vasárnap lesz Tápiószőlősön.” – számolt be a sportegyesület közösségi oldala.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Új mentőautó érkezett a ceglédi mentőállomásra

Új MAN TGE mentőautóval bővült a Ceglédi Mentőállomás (OMSZ)...

Megújuló közösségi sportpálya

Rimóczi Gábor, a 2. számú választókerület képviselője közösségi oldalán...

Nyársapáti atrocitások

A nyársapáti Kocsányos Tölgy Tisza Sziget közösségét ért támadások...

Ceglédet választotta téli felkészüléséhez az FC Košice

Szlovák élvonalbeli labdarúgócsapat érkezik Ceglédre a téli felkészülési időszakban....

Tragédia után biztosítói követelés

86 millió forintot követel a biztosító a kocséri kettős...