25.6 C
Cegléd
2026. augusztus 12. szerda
spot_img

Orrcsontját törte az apjának

A gyanú szerint egy fiatal fiú arc- és orrcsontját törte az apjának Nagykőrösön, a helyi rendőrök elfogták.

Édesapjára támadt egy 20 éves férfi Nagykőrösön, 2022. április 21-én este. A nyomozás adatai szerint apa és fia napközben otthon iszogatott, amikor egy félreértés miatt egyszer csak érkezett az első pofon, majd a további ökölcsapások.


J. Zoltán apja fejére mért ütéseivel súlyosan megsebesítette az 56 éves férfit. A helyszínre érkező rendőrök a fiút elfogták, megbilincselték és előállították. Kihallgatásán beismert, azt állította, csak szórakozásból „árnyékolgattak” amikor apját megütötte; védekezett, tette nem volt szándékos.

A rendőrök előtt ismert fiatal férfi korábban, hasonló cselekmények miatt már többször került a látókörükbe, vele szemben a további eljárást súlyos testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a Nagykőrösi Rendőrkapitányság.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Modern mosogatótálcák előnyei a konyhában

A konyha az otthonunk központi helyszíne, ahol a mindennapos...

A napi kontaktlencse túrázáshoz is praktikus választás lehet

A túrázások vagy hosszabb kirándulások során különösen fontos, hogy...

Miért válasszunk lisztkukacot vagy gyászbogárlárvát a terrárium lakóinak?

A terrarisztika híveinek gyakran felmerül a kérdés, hogy melyik...

Beltéri növénydekoráció: a modern zöld „falfestmények”

Beltéri növénydekorációk esetében már nemcsak a klasszikus kaspós növényekre...

Mikroszkopikus precizitás az Arkansas kövekkel

A fogászati iparban egyre nő az igény a kiváló...