NB1-ben a ceglédi kézisek! 2022.05.30. 1320 0 By cegledipanorama A HÉP-Cegléd szenzációs győzelemmel, 37-20-ra nyert a Szigetszentmiklósi KSK csapata ellen a bajnokság szombati játéknapján. Ezzel a győzelemmel pedig már biztosan az NB1-be jutottak vissza a ceglédi kézilabdások. A csapatnak ezúton is gratulálunk! Hasonló hírek Egyéb kategória „Cetlizés” Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ Mégsem szólok hozzá Hozzászólás: Kérjük, írja be véleményét! Név:* írja be ide nevét E-mail:* Helytelen e-mail címet adott meg! írja be e-mail címét Honlap: Δ Friss híreink Egyéb kategória „Cetlizés” Élénk vitát váltott ki a Ceglédi civil összefogás közösségi... Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő A Pest Vármegyei Főügyészség több ember sérelmére és a... Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási... Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason A tavaszi versenyszezon utolsó megmérettetését Kiskunhalason rendezték meg, ahol... Ember Elhunyt Petró József Június 14-én hosszú türelemmel viselt betegség után békésen elaludt... Továbbiak 2022.05.30.