12.2 C
Cegléd
2026. március 18. szerda
spot_img

Tóth Gergő Magyar Bajnok, Ecseri Angéla Magyar Bajnoki ezüstérmes lett

Június közepén rendezték meg Szekszárdon az ifjúsági atlétikai magyar bajnokságot. A ceglédi atlétákat két fiatal képviselte szép sikerekkel. Tóth Gergő megnyerte a magasugrást 196 cm-rel és az ő nyakába került az ifjúsági magyar bajnoki aranyérem.

Ecseri Angéla (képünkön balra) 400m gátfutás versenyszámban indult az ifi bajnokságon és 1;01,66 mp-es idővel a második helyen végzett. Angi ezzel az eredménnyel nem csak ifjúsági magyar bajnoki ezüstérmet szerzett , hanem kvalifikálta magát a július 4-én kezdődő jeruzsálemi ifjúsági Európa-bajnokságra.

Június elején rendezték meg Győrben a diákolimpiai döntőket, ahol a ceglédi iskolákból Keszthelyi Luca, Ecseri Angéla, Juhász Anna és Tóth Gergő atléták jutottak be a váci megyei döntőből.
Keszthelyi luca 175 cm-es , míg Tóth Gergő 195 cm-es ugrással lett diákolimpiai Bajnok! Juhász Anna 100m-es gátfutásban a középmezőnyben végzett. Sajnos Ecseri Angéla sérülés miatt nem tudott elindulni a versenyben, pedig ő is esélyes volt a bajnoki címre.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Változatos munkalehetőségek Miskolcon és környékén

Link 1: https://miskolcallas.hu/allasok        Az álláskeresés mindig izgalmas kihívást jelent, különösen...

Újraindult az Ordass közi piac

Sokak örömére újra benépesül árusokkal az Ordass köz: a...

Zombori Lajos aranyérme

Március 14-én rendezték meg a XXVII. Hungarian Open Masters...

Ki legyen Földi László kihívója?

A nagykőrösi Heti Hírek oldalán jelent meg Köteles Lajos...

Kamerát talált egy lány a női mosdóban

Az M4-es autóút egyik pihenőjének női mosdójában elhelyezett rejtett...