2.2 C
Cegléd
2026. február 10. kedd
spot_img

Annyira ízlett a vásárolt pálinka, hogy lopott is

Emésztőgödörbe rejtette a lopott pálinkákat egy 29 éves törteli férfi, aki ellen most vádemelést javasolnak a ceglédi rendőrök.

A jászkarajenői rendőrök felhajtottak minden bizonyítékot, majd február 27-én délután Törtelen fogták el az alkalmi munkákból élő 29 éves F. Lajost. A gyanú szerint a férfi egy helyi ingatlanba tört be, a kerítésléceket megbontotta, a garázsajtót pedig kifeszítette, majd 30 liter pálinkát lopott el, ezzel közel 150 ezer forint kárt okozva a tulajdonosnak.

A nyomozás során kiderült, hogy a férfi a betörés előtt pár órával vásárolt egy litert, ízlett neki, és úgy döntött, még több kell, pénzt azonban nem akart érte fizetni. A férfi a kannákat testvére házának udvarán rejtette el egy emésztőgödörben, a rendőrök azonban megtalálták és lefoglalták.

A férfi mindent beismert, panasszal nem élt gyanúsítása ellen. A Ceglédi Rendőrkapitányság vizsgálati osztálya vele szemben lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást befejezte, az ügy iratait az ügyészségnek átadta – írja a police.hu.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kátyúk, útjavítások

Folyamatosan javítják az utakat a Magyar Közút munkatársai. Tartós...

Támogatókat keres a Kutyapárt

Passzivistákat és támogatókat keres a Magyar Kétfarkú Kutya Párt...

Özbas Szofi aranyérmes!

Özbas Szofi aranyérmet nyert vasárnap a párizsi cselgáncs Grand...

Jogszabályok megkerülésével akartak termőföldet szerezni

A Ceglédi Járási Ügyészség vádat emelt három férfi ellen...

Délutáni Fürdőbérlet Akció a Barack Thermal Resortban

Extra szaunabérlettel érkezik a Délutáni Fürdőbérlet Akció a Barack...