Temetőfejlesztés 2023.04.12. 765 0 By cegledipanorama Nyársapáton a temetőben folyó munkálatok a napokban befejeződtek. Helyére kerültek a padok, a vízvételhez a csaptelepek, valamint a napelemes lámpák kihelyezése is megtörtént. Hasonló hírek Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egyéb kategória „Cetlizés” Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ Mégsem szólok hozzá Hozzászólás: Kérjük, írja be véleményét! Név:* írja be ide nevét E-mail:* Helytelen e-mail címet adott meg! írja be e-mail címét Honlap: Δ Friss híreink Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egy reggeli bosszúságát osztotta meg egy ceglédi sofőr egy... Egyéb kategória „Cetlizés” Élénk vitát váltott ki a Ceglédi civil összefogás közösségi... Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő A Pest Vármegyei Főügyészség több ember sérelmére és a... Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási... Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason A tavaszi versenyszezon utolsó megmérettetését Kiskunhalason rendezték meg, ahol... Továbbiak 2023.04.12.