18.8 C
Cegléd
2026. június 9. kedd
spot_img

Ki a valódi felelős?

Lapunk közérdekű adatigényléssel fordult Cegléd Város Önkormányzatához, személy szerint Csáky András polgármesterhez az Ipari Park II. beruházás kapcsán. A válaszok rámutathatnak a valódi felelősök személyére az Ipari Park-botrány néven elhíresült ügyben.

„Tisztelt Cegléd Város Önkormányzata, tisztelt Csáky András polgármester!
Közérdekű adatigénylés ügyében keresem meg Önt, mint a Ceglédi Panoráma lap főszerkesztője. Az Ipari Park II. kibővítése beruházással kapcsolatban kérem, hogy az alábbi kérdésekre válaszoljon, és a kért iratokat bocsássa szerkesztőségünk rendelkezésére.

Kérdések:
1. Szeretnénk megtudni, hogy a lefolytatott közbeszerzési eljárást – a megindítás előtt – a Közbeszerzés Felügyeleti Főosztállyal ellenőriztetve lett-e? A KFF megfelelőségi nyilatkozatának egy egyszerű másolati példányát részemre szintén megküldeni szíveskedjenek.
2. A közbeszerzést az EKR-ben regisztrált közbeszerzési szaktanácsadó folytatta-e le?
3. A közbeszerzésben eljárt Bíráló Bizottság jegyzőkönyveinek másolati példányát megküldeni szíveskedjen.
4. Ki és mikor írta alá a kivitelezési vállalkozási szerződést?
5. Benyújtásra került-e projekt elszámolás záró beszámolója, és ha igen, mikor?

Cegléd, 2024. március 18.
Krizsán Ervin, Ceglédi Panoráma főszerkesztője”

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Angol nyelvfejlesztő játékok gyerekeknek 

Az angol a világ egyik legelterjedtebb nyelve. Egyre többen...

Hangos zene vagy nyári életérzés?

A jó idő beköszöntével ismét előtérbe kerülnek a szabadtéri...

Szabadulószoba

Veres Tamás ceglédi író és költő nem tétlenkedik: új...

Nagy sikert aratott a Sportsziget

Az idén is a Sportsziget volt a Pöttyös Gyereknap...