6.1 C
Cegléd
2026. április 21. kedd
spot_img

Migránsok bukkantak fel Csemőben

Csemő Önkormányzata oldalán október 17-én késő délután felhívás jelent meg, melyben migránsok üldözésére kerestek önkénteseket. Bár sokan részt vettek a hajtóvadászatban, végül senkit sem találtak.
Még aznap este egy újabb poszt jelent meg, amelyet már Szűcs Judit, a település polgármestere jegyzett. Eszerint „hihetetlen” volt az összefogás. „Több, mint 10 autó és 20-25 ember, aki este 11-kor is jött és segített a keresésében. Sajnos az illetőket nem találtuk meg, de nem adjuk fel! Hálásan köszönöm mindenki önzetlen segítségét! Ugyanitt önkénteseket keresek, akik vállalnának éjszakai megfigyelést Csemő központjában és külterületen is egyaránt.”
Lapunk információi szerint valóban felbukkantak illegális bevándorlók a településen, de mire a közlemény megjelent, addigra a csoportot a rendőrök elszállították a helyszínről a határhoz.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Utánpótlás focikupa

A Ceglédi VSE a hétvégén U7 (14 csapat) és...

Ceglédi sikerek hazai és nemzetközi színtéren

Mozgalmas és eredményes hétvégét zártak a ceglédi birkózók, akik...

Özbas Szofi újra Európa-bajnok

A ceglédi nevelésű Özbas Szofi újabb történelmi sikert ért...

Eufória van, de már megjelent az aggodalom is

Muhari Gergely, a TISZA Párt április 12-én megválasztott parlamenti...

Kábítószerre kellett a pénz, ezért lopott

A Pest Vármegyei Főügyészség közleménye szerint a Ceglédi Járási...