12.1 C
Cegléd
2025. április 30. szerda
spot_img

Milliós tételekben pókereztek tehetős vállalkozók Cegléden

A rendőrség arról számolt be, egy 44 éves férfi Cegléden szervezett illegális pókerpartikat. A gyanú szerint már hosszú ideje szervezett engedély nélkül pókerpartikat J. Sándor, akit nemrégiben fogtak el a ceglédi rendőrök. A vállalkozó az esti programokhoz még osztót is alkalmazott. A hatósági személyek jelentős összegű pénzt foglaltak le végül.

A meghívásos alapú rendszernek a város egyik régiségboltjából nyíló terem adott otthont. Ezen a helyen gyűltek össze péntekenként valamint szombatonként a környék tehetősebb vállalkozói, akik milliós tételekben vásároltak zsetonokat – írja a police.hu.

A rendőrség közlemény szerint a nyeremények után az érintettek nem fizettek adót. A 44 éves vállalkozó az esti programokhoz osztót is alkalmazott, valamint „biztonsági személyzet” őrizte a partik zavartalanságát.

A rendőrök végül október 16-án félbeszakították a játékot, és zsetonokat, illetve jelentős összegű pénzt foglaltak le.

A 44 éves szervezőt előállították a Ceglédi Rendőrkapitányságra, ahol tiltott szerencsejáték szervezése miatt hallgatták ki gyanúsítottként.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Mitől működik jól egy önkormányzat?

Egy önkormányzat akkor végzi jól a dolgát, ha az...

Két rendőrautónak is nekihajtott a lopott kisbusszal

A Ceglédi Járási Ügyészség indítványozta egy férfi letartóztatását, aki...

Ha nem vigyázunk, a napfény káros lehet a szemünkre

A hírekben gyakran hallhatjuk a figyelmeztetést, hogy tűző napra...

Medenceburkolás PVC fóliával: Miért jó opció?

Manapság számos módszer létezik a medencék burkolására, de a...

A legkényelmesebb, ha a reptér közelében parkolunk

  Ha repülővel utazunk, az egyik legnagyobb kérdés, amire megoldást...