10 C
Cegléd
2026. február 12. csütörtök
spot_img

Gyűjtés indult a vonatbaleset áldozatának temetésére

A Bors oldalán jelent meg hír a Cegléden néhány napja történt két ember halálát okozó tragikus vonatbaleset kapcsán: A lap úgy tudja, az ismerősök összefogtak, hogy segítsenek az egyik áldozatának méltó temetésében.

A Szüret utcai vasúti átjárónál történt ütközésben P. Ferenc és barátja vesztette életét, amikor autójukkal a vonat elé hajtottak. A szerelvény nagy erővel sodorta magával az autót, amely azonnal kigyulladt. A tűz a mozdonyra is átterjedt, és bár a vonaton utazókat gyorsan kimenekítették, az autóban ülők életét már nem lehetett megmenteni.

A helyiek valósággal sokkot kaptak a történtek után, főleg, hogy többen ismerték az autóban ülő férfiakat. A két szerencsétlen sorsú embert most rengetegen gyászolják, mint mondták, a ceglédi vonatbaleset áldozatai mind a ketten jó emberek voltak, akik más sorsot érdemeltek.

„Jó emberek voltak. Szívem szakad meg értük és a családjukért, akiknek ekkora fájdalmat kell átélni” – írta egy összetört ismerős. Információink szerint mind a ketten ceglédiek voltak, egyikük, P. Ferenc pedig a mezőgazdaságban dolgozott, mindenki kedves, dolgos embernek ismerte. Úgy tudni, mellette kedvese huszonéves fia utazott, akivel barátok is voltak.

A család most arra gyűjt, hogy a fiatal férfit tisztességgel helyezhessék végső nyugalomra, amiben a helyiek is igyekeznek segíteni nekik, és többen is próbálnak segíteni az adományszerzésben.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Sport és kultúra ünnepe a CCTA Liga zárófordulóján

Február 7-én a Gál József Sportcsarnok adott otthont a...

Kiemelkedő évet zárt a Zordon Team 2025-ben

A Zordon Team ismét rendkívül sikeres és eseménydús szezont...

Majdnem 100 kilométert utazott egy macska a motortérben

Különös esetről számolt be a Sziámi Fajtamentés Facebook-csoport: egy...

Rátámadt az igazgatóhelyettesre az egyik ceglédi diák

Vádat emeltek egy fiatalkorú fiúval szemben, aki az osztálytársát...

„Digitális Polgári Kör Cegléd” álprofillal csaltak

A közösségi médiában „Digitális Polgári Kör Cegléd” néven jelent...