7.2 C
Cegléd
2025. november 26. szerda
spot_img

Halálos baleset a 4-es főúton

Péntek délután két autó frontálisan ütközött a 4-es főúton, Cegléd és Ceglédbercel között, a 61-es kilométernél. A balesetben egy idős férfi életét vesztette, több személy – köztük felesége és egy 17 éves fiú – súlyosan megsérült.

A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a baleset miatt az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták. A katasztrófavédelem közlése szerint az ütközés következtében az egyik jármű az árokba borult, mindkét autóba beszorult egy-egy ember. Őket a ceglédi hivatásos tűzoltók szabadították ki.

Fotó: Domka Ferenc – Hirös.hu

A katasztrófavédelem azt írta, hogy frontálisan karambolozott két autó, az ütközés következtében az egyik jármű az árokba borult. Mindkét gépkocsiba beszorult egy-egy ember, őket a műszaki mentést végző ceglédi hivatásos tűzoltók szabadítják ki.

Fotó: Domka Ferenc – Hirös.hu

A közösségi médiában megjelent fotók tanúsága szerint két mentőhelikopter is leszállt a helyszínre.

A Tények arról számolt be, a balesetet egy 17 éves fiú okozta, aki előzésbe kezdett, de rosszul mérte fel a távolságot. Ő is a roncsok közé szorult, drámai felvételek készültek mentéséről.


Eközben az M7-es autópályán is súlyos baleset történt: egy kisbusz fának csapódott, ott öten sérültek meg.

FOTÓK Domka Ferenctől a helyszínről a Hiros.hu oldalán itt…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Összevesztek a TISZA jelöltjei?

A napokban váltak ismertté a TISZA választókerületi képviselőjelölt-jelöltjei. Meglepetést...

Digitális marketing stratégiák az egészségügyben

Manapság aligha lehet alábecsülni a digitális marketing fontosságát, különösen...

Tartós homlokzati megoldások építkezéshez és felújításhoz

Az épületek külső felületének kialakítása hosszú évekre meghatározza egy...

Mennyi ideig bírja egy elektromos autó akkumulátora?

Az elektromos autók akkumulátorai sok járműtulajdonos figyelmét lekötik, mivel...

Hárommilliárdos állami forrásból fejlesztik a ceglédi kórházat is

A kormány több mint hárommilliárd forintot biztosít hazai egészségügyi...