5 C
Cegléd
2025. december 28. vasárnap
spot_img

Vonatról követték, majd kirabolták – gyorsan elfogták őket

Március 15-én egy nő a Nyugati pályaudvarról tartott Ceglédre vonattal, ahol egy látszólag kedves pár mellé ült. Az utazás közben elővette az aznap kapott fizetését, megszámolta, majd elrakta – ezt azonban az utastársai is észrevették.

Amikor a sértett Cegléden leszállt, nem tudta, hogy a páros követi. Az állomás felüljárójánál érték utol: a fiatal nő hátulról lefogta, míg társa egy konyhakéssel fenyegetve kirántotta a táskáját, elvette a 210 000 forintot, és összetörte a telefonját, hogy ne tudjon segítséget hívni.

A ceglédi rendőrök azonnal a helyszínre siettek, és néhány perc múlva egy bevásárlóközpont parkolójánál, a szemetes konténerek között elfogták a rablókat. A férfi kabátjában megtalálták a kést, míg a nő melltartójában a pénzt – az összegek megegyeztek a sértett által megadott címletekkel.

A 27 éves K. Istvánt korábban zsarolásért ítélték el, míg párja, a 23 éves H. Bettina lopás miatt volt már büntetve. A hatóságok őrizetbe vették és letartóztatták őket rablás miatt.

Police.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kábítószer-kereskedelem miatt körözik Hup Teodórát

Elfogatóparancs alapján körözi a rendőrség Hup Teodórát kábítószer-kereskedelem bűncselekményének...

Egyedi ajándékok anyukáknak

Személyre szabható ajándékokkal új színt vihetsz az ajándékozási szokásokba....

Így hozd ki a legtöbbet az újévi fogadalmakból

  Az évkezdet mindig alkalmat biztosít arra, hogy új szokásokat...

Ideális kerítésanyagok otthonod védelmére

    A kerítés az otthonod egyik alapvető eleme, hiszen nemcsak...

Mobilház égett Cegléd külterületén

December 20-án, a délelőtti órákban tűz keletkezett Cegléd külterületén,...