14.3 C
Cegléd
2026. május 30. szombat
spot_img

Fitkid sikerek

A Ceglédi VSE fitkidesei számára is elindult a tavaszi versenyszezon. A lányok márciusban két rangos megmérettetésen léptek szőnyegre: elsőként a FitKid Dancefree versenyen, majd a III. osztály Kelet-Magyarországi egyéni és csapatversenyén. A ceglédi sportolók mindkét alkalommal kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, számos dobogós helyezéssel öregbítve egyesületük hírnevét.

A FitKid Dancefree versenyen egyéni kategóriában a 7. korcsoportban Szívós Lorina a 6. helyen végzett, míg a 10. korcsoportban Oláh Fekete Hanna a 6., Pipicz Annamária pedig a 7. helyet szerezte meg. A csapatversenyek során is remekeltek: kiscsapatban ezüstérmet nyertek (Bartus Emese, Bíró Lola, Halmi Glória, Pipicz Annamária), míg nagycsapatban aranyérmet szereztek (Dávid Boglárka, Hamza Hanna, Kun Nóra, Pető Lola, Sivók Petra, Szeker Nóra, Szívós Lorina). Az Acrodance kategóriában duóban bronzérmet szerzett a Bartus Emese – Halmi Glória páros, kiscsapatban pedig ismét a második helyen végeztek.

A III. osztály Kelet-Magyarországi fordulóján az egyéni versenyekben is domináltak a CVSE versenyzői. A „B” kategóriában több korcsoportban is ceglédi győzelem született: Cservény Dorina, Ceróczki Anna, Molnár Natália és Hamza Hanna egyaránt aranyérmet szerzett, utóbbi korcsoportban Fehér Borka ezüstérmes lett, míg a III. korcsoportban Árvai Hanna második helyen zárt.

Az „A” kategóriában szintén sorra születtek az első helyezések: Valkai Bogi, Hatos Boglárka, Tarjáni Boróka, Pető Lola és Deli Jázmin is a dobogó legfelső fokára állhatott, míg Monori Hédi a negyedik helyen végzett.

A csapatversenyekben is folytatódott a sikersorozat: a III. korcsoportban (Hatos Boglárka, Józsa Zoé, Monori Hédi, Tarjáni Boróka), valamint a IV. korcsoportban (Czakó Túri Elena, Deli Jázmin, Dobrovitz Boglárka, Fehér Borka, Horváth Virág, Vári Emma) is aranyérmet szerzett a CVSE.

A versenyzők felkészítését Randos Gabriella vezetőedző, valamint Bíró Lola és Lipák Réka segítették.

A szezonkezdet eredményei jól mutatják, hogy a Ceglédi VSE fitkid szakosztálya idén is meghatározó szereplője lehet a hazai mezőnynek.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Palackposta – Emlékek a XX. századból, a vasfüggöny keleti oldaláról

Mintegy kilencven alkotásból álló, több évtizedet átívelő életmű-összegzés tárul...

A ceglédi szalonzenekar kulisszák mögötti világa

Amit még tudni érdemes... A Ceglédi Szalonzenekar számára a zene...

Idős nőt rabolt ki

Alig két nap alatt állította bíróság elé az ügyészség...

Ismerjük meg a CBDA-t!

  A kannabisznövény bizonyos vegyületeinek jótékony hatásai ma már széles...

Több mint száz önkéntes segített a tűzben

Nyárfaerdő aljnövényzete és fatuskók kaptak lángra hétfőn délután Csemő...