Műemlék lett a vasútállomás 2012.10.03. 749 0 By cegledipanorama Üdvözlettel: Tasnádi Tamás Kép: A ceglédi indóház (C) Almási Zoltán gyűjteménye, forrás: www.vasutallomasok.hu Hasonló hírek Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egyéb kategória „Cetlizés” Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ Mégsem szólok hozzá Hozzászólás: Kérjük, írja be véleményét! Név:* írja be ide nevét E-mail:* Helytelen e-mail címet adott meg! írja be e-mail címét Honlap: Δ Friss híreink Egyéb kategória Túl lassan közlekedünk? Egy reggeli bosszúságát osztotta meg egy ceglédi sofőr egy... Egyéb kategória „Cetlizés” Élénk vitát váltott ki a Ceglédi civil összefogás közösségi... Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő A Pest Vármegyei Főügyészség több ember sérelmére és a... Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási... Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason A tavaszi versenyszezon utolsó megmérettetését Kiskunhalason rendezték meg, ahol... Továbbiak 2012.10.03.