13.8 C
Cegléd
2025. november 1. szombat
spot_img

Több, mint ötszáz ajánlat

Huszonkilenc cég több mint ötszáz állásajánlattal várta október 14-én a Cegléden a Művelődési Központban az álláskeresőket. A börzére ceglédi cégek és a helyi és kecskeméti munkaügyi központ mellett budapesti munkaadók is elhozták ajánlataikat.

– A ceglédi munkaügyi kirendeltség a munkalehetőségeken kívül más szolgáltatásokkal is várta az érdeklődőket: esélyegyenlőségi, virtuális munkaerőpiaci és külföldi munkavállalással kapcsolatos tanácsadással 44 álláskeresőnek segítettek. A munkáltatók visszajelzései alapján: 446 önéletrajzot adtak le ügyfeleink és 135 esetben pedig  biztosan folytatódik a kiválasztási folyamat második körben. A munkáltatói vélemények alapján is sikeres rendezvényt zártunk. – tájékoztatott dr. Terbe Szabó CsillaCeglédi Járási Hivatal vezetője.

A helyszínen délelőtt a 2014. évi Pályaválasztási kiállítást megnyitó szakképzési fórumot is tartottak a Pest Megyei Kormányhivatal Ceglédi Járási Hivatal Munkaügyi Kirendeltsége szervezésében. A délelőtti rendezvényen előadást hallhattak a részvevők a megye foglalkoztatási helyzetéről és munkaerő keresletéről, a gazdasági kamarák szerepéről a duális képzésben és a KLIK működéséről.

FOTÓK az eseményről Kisfaludi Istvántól itt…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Szeleczki Szabina U23-as Európa-bajnok

Szeleczki Szabina U23-as Európa-bajnok lett a Chisinauban megrendezett U23-as...

Esküvői nyílt nappal debütál a Páva Kúria Rendezvényház

A Páva Kúria Cegléd egyik legkülönlegesebb és legújabb rendezvényhelyszíne...

A csóknál nem a technika a lényeg, hanem az érzések

A randizás egyik legizgalmasabb része mindig az, amikor elérkezik...

Céginformációs oldalak: melyik a megbízható forrás?

A mai üzleti világban a megfelelő információ megszerzése kulcsfontosságú...

Te is mindig fáradtan ébredsz?

Gondoltál már arra, hogy nem az alvás mennyisége a...