9.5 C
Cegléd
2026. március 29. vasárnap
spot_img

Csalót keres a rendőrség

A rendőrségen egy ceglédi férfi tett feljelentést, mivel elmondása szerint 2015. április 27-én 80 ezer forintot adott át Budapesten egy férfinak, aki ezért egy laptopot ígért neki. A sértett a műszaki cikket nem kapta meg. A csaló a pénzzel ismeretlen helyre távozott.
A pénz átadását megelőzően a férfi több alkalommal járt a sértett ceglédi munkahelyén, ahol a biztonsági kamera felvételt készített róla.
A Ceglédi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a felvételen látható ismeretlen férfi kilétéről vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Ceglédi Rendőrkapitányságon vagy tegyen bejelentést a 06-1-236-28-83-as telefonszámon, illetve az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán , vagy a 107, 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Megtelt a Kossuth Szálló

Ismét nagy érdeklődés mellett rendezték meg a „Miért hagytuk,...

Hogyan válaszd ki a megfelelő motorolajat az autódhoz?

Az autód motorjának megfelelő olaj kiválasztása nem mindig egyszerű,...

Csökkentse otthona energiaigényét: egyszerű lépések a fenntarthatóság felé

Ma már egyértelmű, hogy az energiaárak emelkedése és a...

Ismeretlen férfi a Malomtó szélen

Az elmúlt napokban a Malomtó széli futópálya környékén egy...

Lakossági járda esete

Cegléden, a Rákóczi út mentén kialakított, bontásból kikerült betonlapokkal...