9.4 C
Cegléd
2025. november 9. vasárnap
spot_img

Kistérségi esőfutam

Hetedik alkalommal került megrendezésre a Kistérségi Gokart Kupa gyermekek részére a nyársapáti Bognár Gokart Parkban. Az országban máshol nem rendeznek kifejezetten gyermekek részére amatőr gokartversenyt, csak a nyársapáti pályán. Július 17-én – zuhogó esőben – hat életkori kategóriában versenyzett a 16 induló.
– Salgótarjánból, Győrből és a közelebbi településekről Szolnokról, Abonyból, Lajosmizséről is jöttek a gyerekek versenyezni az esős időjárás ellenére – nyilatkozta lapunknak Bognár István a gokart park vezetője. – Bár többen háromszor cseréltek ruhát, nagyon ügyesek voltak a gyerekek, szakadó esőben is kiválóan teljesítettek a pályán. Csak a kis pályán zajlottak a futamok a biztonságuk érdekében.
A gokartpálya tulajdonosa azt is elmondta: idén a Nyársapáti Napokhoz kapcsolódva rendezték meg a gyermekek versenyét. A Kossuth Kupa felnőttfutamaira pedig még lehet jelentkezni, a következő megmérettetés augusztus 14-én lesz.
Fotó: A kupa győztese, Varga Szendrő Ladánybene

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Ravatalozóra gyűjtenek

Három éve jött létre a Református Öregtemetőért Alapítvány, azzal...

Robbantás Nagykőrösön

Közveszélyokozás és zaklatás miatt kell most felelnie annak a...

Megosztja a várost a McDonald’s érkezése

Ma derült ki, december 3-án megnyitja kapuit a ceglédi...

Tragédia egy ceglédi nevelőszülői családban

Szomorú hír rázta meg a hazai közvéleményt a múlt...

Bővül az Ipari Park Cegléden

Több mint 314 millió forint vissza nem térítendő európai...