7.8 C
Cegléd
2026. április 22. szerda
spot_img

Hatalmas küzdelem Kazincbarcikán

Szombaton a teke NB I kelet 7. fordulójában a Kazincbarcika csapatához látogatott a Cegléd. Az elmúlt évek alapján szoros mérkőzésre lehetett számítani.

Az első sorban a Zsiros testvérek, Zsolt és Gyula léptek pályára. Mindketten jól teljesítettek, egy fa híján ugyanannyi fát ütöttek, de a pontszerzés sajnos egyikőjüknek sem sikerült.

Középen Szarka P. és Bíró J. folytatta. Szarkának nem tett jót a hosszú szünet, nem találta a helyét a pályán, így pontot sem szerzett.

Eközben Bíró a túloldalon a tavaly ezen a pályán mutatott formájához híven ismét átlépte a bűvös 600-as határt, és az egyik pályán újabb pályacsúcsot ütött.

Két sor után az állás 3-1 a hazaiaknak, és faelőnyük is volt bőven.

A végén Sápi T. és Hűvös Zs. következett. Ez a befejező páros már a múlt héten is visszahozott egy elveszettnek tűnő meccset. Ez most sem történt másként, mindketten hatalmasat küzdöttek, Sápi egy fa híján utolérte Bíró eredményét, és Hűvös is megközelítette a 600-as határt.

Végeredmény: Kazincbarcikai VTSE – Ceglédi VSE 3:5 (3425: 3439)

Pontszerzők: Bíró J. (619), Sápi T. (618), Hűvös Zs. (585)

Ezzel a győzelemmel egy nagy riválistól sikerült pontot lopnia a Ceglédnek, két helyet előrelépve ezzel a tabellán.

Az ifjúságiaknál sajnos nem volt ilyen szoros a küzdelem, sima hazai győzelem született.

Végeredmény: Kazincbarcikai VTSE – Ceglédi VSE 4:0 (1126: 1021)

Szarka Péter

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Utánpótlás focikupa

A Ceglédi VSE a hétvégén U7 (14 csapat) és...

Ceglédi sikerek hazai és nemzetközi színtéren

Mozgalmas és eredményes hétvégét zártak a ceglédi birkózók, akik...

Özbas Szofi újra Európa-bajnok

A ceglédi nevelésű Özbas Szofi újabb történelmi sikert ért...

Eufória van, de már megjelent az aggodalom is

Muhari Gergely, a TISZA Párt április 12-én megválasztott parlamenti...

Kábítószerre kellett a pénz, ezért lopott

A Pest Vármegyei Főügyészség közleménye szerint a Ceglédi Járási...