6.1 C
Cegléd
2025. november 15. szombat
spot_img

Sportszálló nyílik – a turistáknak is

Már csak hetek kérdése és átadják a városi uszoda melletti sportszállót a Köztársaság utcában. A többfunkciós épületben egyebek mellett egy új klubhelyiség, szauna, konditerem és egy büfé is helyet kap.

– Jelenleg a berendezések, bútorok elhelyezése zajlik. – számolt be lapunknak Horváth József a CVSE elnöke. – Az előzetes tervek szerint már október végén vendégeket fogadunk, de hivatalosan november elején nyílik meg a sportszálló.

– Kizárólag sportcélú szálláshely lesz az épület?

– Nem, bárki számára igénybe vehető lesz a sportszálló. Cegléden komoly igény mutatkozik minőségi szálláshelyekre. Ha ehhez hozzátesszük, hogy a sportszállóban – teljes ellátás mellett – szaunázási és úszási lehetőség is rendelkezésre áll majd, akkor mindenképp ajánlható néhány napos városlátogatáshoz a turistáknak. Természetesen a fő profil az edzőtáborozás lesz. 9 szobában 24 főt tudunk elszállásolni, ami a tárgyaló berendezésével – serdülőkorú táborozóknak – akár 40 főre is bővülhet.

(Fotó: Kisfaludi István)

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

„Kutyás” képviselőjelölt

Újabb jelölt mutatkozott be a közösségi médiában, aki országgyűlési...

Új P+R parkoló Nagykőrösön

Elkészült és már mindenki számára használható az új P+R...

Második városi grundbirkózó bajnokságot

Pénteken második alkalommal került megrendezésre a Városi Grundbirkózó Bajnokság,...

Teljes fennakadás a vasúton

Kedden kora este Cegléd állomás Szolnok felőli végén egy...

Két ember életét vesztette

Halálos közúti baleset történt vasárnap este a 3121-es úton,...