3.1 C
Cegléd
2026. március 25. szerda
spot_img

Könyvben élő múlt

50 éves a Közgáz – újabb kori nevén: Ceglédi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium. A színes emlékezetcsokor egyik szála az évforduló alkalmából megjelent tartalmas, szép kivitelű kötet. Lapozzunk bele!

„Az a megújulás, ami mindig jellemezte iskolánkat, folyamatosan jelen van mindennapjainkban.” (Imréné Lukácsi Ildikó igazgató) „A Közgáz nevet szerzett magának, és nem csak a városban, a régióban, de országszerte.” (Tóth Géza volt igazgató)

A tartalomból: egykori és jelenlegi tanárok és diákok beszámolói; oktatási, kulturális és sportesemények, eredmények. Sokat mond néhány fejezetcím: Szakképzésünk elmúlt tíz éve, Iskolánk és az Európai Unió, Tolerancia-kultúra, Közösségeink, A Közgázból indultak.

Igényesen szerkesztette Soósné Molnár Helga, a borító és a tipográfia Megyesi Zoltánt dicséri.

K. Á.

Hasonló hírek

1 hozzászólás

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Pintér József Cegléden

Hét évvel az első, nagy hatású előadás után Szeker...

140 éves jubileumi programsorozat Cegléden

A Cegléd és Térsége Ipartestület 2026-ban ünnepli fennállásának 140....

Mi lesz veled Sportmúzeum?

Cegléd városa az elmúlt években többször is megfogalmazta: a...

Választási panoráma

Április 12-én választ az ország, választ Cegléd és térsége...

Mitől különlegesek a modern sportpólók és miért fontos a dizájn?

A sport és divat határán egyensúlyozó ruhadarabok mára már...