Újabb érem született kardvívásban 2018.06.01. 648 0 By cegledipanorama Május 27-én került megrendezésre az országos “B” női kard egyéni verseny felnőtt korosztályban Orosházán. A versenyen Tóth Vivien Mercédesz Kossuth Lajos Gimnázium (11. d) tanulója, 2. helyezést ért el. Tóth Ferenc Hasonló hírek Egyéb kategória „Cetlizés” Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ Mégsem szólok hozzá Hozzászólás: Kérjük, írja be véleményét! Név:* írja be ide nevét E-mail:* Helytelen e-mail címet adott meg! írja be e-mail címét Honlap: Δ Friss híreink Egyéb kategória „Cetlizés” Élénk vitát váltott ki a Ceglédi civil összefogás közösségi... Rend Őre Két idős embert ölt meg egy nő A Pest Vármegyei Főügyészség több ember sérelmére és a... Egyéb kategória Benyugtatózva zuhant a tóba gyermekével A Pest Vármegyei Főügyészség tájékoztatása szerint a Ceglédi Járási... Fitness Ezüstös hétvége Kiskunhalason A tavaszi versenyszezon utolsó megmérettetését Kiskunhalason rendezték meg, ahol... Ember Elhunyt Petró József Június 14-én hosszú türelemmel viselt betegség után békésen elaludt... Továbbiak 2018.06.01.