30.6 C
Cegléd
2025. július 3. csütörtök
spot_img

Bővíti iparterületeit a város

A magyarepitok.hu oldalon jelent meg róla hír, a gyorsforgalmi kapcsolatot nemrég elnyert Cegléd északi területein útfejlesztések és egy szolgáltató központ kivitelezésére kapott megbízást a Colas Út Zrt.

A közbeszerzési adatok szerint a Colas Út Zrt. készíti elő Cegléd ipari területeinek bővítését. A hirdetmény utal rá, hogy a Pest megyei várost nemrég elérte az M4-es négysávosítása, ezzel a térség gazdasági szerepe felértékelődött. A város ennek megfelelően előkészíti az ipari területek további bővítését Cegléd északi ipari-kereskedelmi övezetében. Ennek keretében a területen teherbíró utak építése és felújítása, közművek kiépítése és egy adminisztratív szolgáltató központ épületének első fázisa valósul meg.

A beruházás első részében az Ipartelepi utat újítja fel teljes körűen a Colas a 311-es főút és a Cigány-széki csatorna közötti 733 méteren, emellett megépíti a Keleti feltáró utat, az Ipartelepi útra merőlegesen 731 méteren. Emellet a tervek szerint kiépül több ipari út is, a majdani befektetési terület feltárása és megközelítése érdekében.

A projekt második részében a nyertes ajánlattevő feladata az északi ipari-kereskedelmi övezetben az új ipari területek közműveinek kiépítése. Ez tartalmazza az ivóvízellátás, a szennyvízcsatornázás, a csapadékvíz elvezetés és a telekommunikációs közmű kiépítését. A munkák tereprendezést is tartalmaznak majd. A most megjelent közbeszerzés tárgya a beruházás I. ütemében megvalósuló ivóvízellátás, szennyvízcsatornázás, csapadékvíz elvezetés kiépítése.

A beruházás harmadik része a Ceglédi Ipari Parkban egy adminisztratív szolgáltató központ építésének kivitelezése. Az épületben 22 darab helyiség kerül kialakításra 235 négyzetméteren.

Forrás: magyarepitok.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Partifecskék költőhelyét rombolta le

A Pest Vármegyei Főügyészség sajtóközleménye szerint természetkárosítás bűntettének megállapítására...

Ismét sikeres volt a Szuperinfó Pingpong Tábor Cegléden

Június 23–27. között rendezték meg a már hagyománnyá vált...

Kerti tárolás új szinten – a rendezettség és a stílus egyben

Egy jól kialakított kert vagy terasz a pihenés és...

Szováti Árpád kilépett a Lokálpatrióta Klubtól

Szováti Árpád bejelentette, hogy kilép a Ceglédi Lokálpatrióta Klub...

Elmarad a tűzijáték

Idén elmarad a tűzijáték augusztus 20-án - erről a...