26.7 C
Cegléd
2025. július 13. vasárnap
spot_img

Pécs jutott tovább a Magyar Kupában

 

A második félidőben, a 3. negyed elején Medgyessy kipontozódott, Orbánt pedig csak minimális időre küldte pályára Újhelyi mester, így – mivel a sérült Hegedűs és Baksa ezen a mérkőzésen sem játszottak – a cseréknek kellett végigjátszaniuk a mérkőzést. Zeljko Dokic, a pécsiek mestere pedig folyamatosan csapata legjobbjait küldte pályára.

Igaz, hogy a mérkőzést 81-67 arányban elveszítettük, de nagyon jó játék után szenvedtünk vereséget. A mérkőzést követően nemcsak Dokic mester gratulált a CEKK-nek a jó játékért, de a pécsi nézők is azt mondták, hogy nagyon jól játszik a CEKK és a múltkori győzelmünk nem véletlen volt.

Külön öröm számunkra, hogy a fiatalok nagyon ügyesen használták a játéklehetőséget, ezzel is bizonyítva, hogy Cegléden jó edzői munka zajlik.

A mérkőzésről ki kell emelni Cymmer (24/12) játéka mellett a fiatalok játékát – Millner Dalma 14/3, Kobolák Cintia 8, és Filipowicz Dóra 6 pont mellett 7 lepattanót is szerzett. A lepattanó harcban csak Amy Jaeschke a PEAC amerikai centere teljesítette túl.

PEAC-PÉCS – Ceglédi EKK     81 – 67 

(22-24, 17-15, 23-14, 19-14)

CEKK: Medgyesy, Cymmer 24/12, Orbán K., Kobolák 8, Mrozinska 6. Csere: Filipowicz 6, Serbán 9, Millner 14/3. 

Vezetőedző: Ujhelyi Gábor

Több fotó a mérkőzésről: peacpecs.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Lakossági tiltakozás a Szüret utcában

Kibírhatatlanná vált a közbiztonsági helyzet Cegléden a Szüret utcában...

A vízminőségi helyzetről kérdeztük a BÁCSVÍZ szakértőjét

Az elmúlt hónapokban számos kritika érte a vízszolgáltatást Cegléden...

Ezeken a helyeken rátalálhatunk a szerelemre

Akinek már hosszabb ideje nincsen társa, szingli, és gyakran...

Időjárás miatt zárva tart holnap az Aquapark

A Ceglédi Gyógyfürdő és Szabadidőközpont július 9-én, szerdán zárva...

Fejlődés helyett csak a politikai játszmák ismétlődnek

Választásoktól választásokig? Hosszú távú gondolkodás nélkül nincs városfejlődés! Cegléden...