4.5 C
Cegléd
2026. február 4. szerda
spot_img

Nem bírt egymással a Szeged és a Cegléd

A Szeged 2011 gól nélküli döntetlent játszott a Cegléddel a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 19. fordulójában. A szegediek a mérkőzést Algyőn, műfüvön rendezték meg, mert saját pályájuk talaja pillanatnyilag nem alkalmas a játékra.

SZEGED 2011–CEGLÉDI VSE 0–0 Algyő, zárt kapuk mellett. Vezette: Böcskei (Pápai, Buzás)

SZEGED: Belecsan – Farkas M., Petrók, Tóth I., Dedics (Geiger, 75.) – Markovics, Sztipancsevics (Farkas Z., 61.), Ulviczki – Kéri (Varga B., 61.), Timm, Kis R. Vezetőedző: Gálhidi György

CEGLÉD: Miski – Farkas I., Miklósvári, Makrai, Juhász D. – Nagy L. – Kenderes, Koncz, Szkunc (Markó, 84.) – Kiss T. (Medgyesi, 68.), Kormos. Vezetőedző: Ványi Zsolt

MESTERMÉRLEG

Gálhidi György: – Az első félidőben a Cegléd, szünet után mi futballoztunk jobban, és a helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez.

Ványi Zsolt: – Az első félidőbeli jó játékunkat nem tudtuk átmenteni a folytatásra. Pozitívum, hogy kapott gól nélkül harcoltuk ki a döntetlent.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Megvalósult az ipari park fejlesztés III. üteme

Mintegy 314,96 millió forint vissza nem térítendő európai uniós...

Megosztott vélemények a ceglédi McDonald’s kapcsán

A Cegléden nemrég megnyílt McDonald’s étterem kapcsán élénk vita...

Jobbik jelölt a választáson

A Jobbik Magyarországért Mozgalom önállóan indul a 2026-os országgyűlési...

Bíróság előtt a gázoló

Bíróság elé áll az a férfi, aki tavaly januárban...

Felszabadító élmény: az ejtőernyőzés

  Elképzelted már, milyen lenne madártávlatból szemlélni a világot? Az...