15.3 C
2024. május 5. vasárnap

Nem bírt egymással a Szeged és a Cegléd

A Szeged 2011 gól nélküli döntetlent játszott a Cegléddel a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 19. fordulójában. A szegediek a mérkőzést Algyőn, műfüvön rendezték meg, mert saját pályájuk talaja pillanatnyilag nem alkalmas a játékra.

SZEGED 2011–CEGLÉDI VSE 0–0 Algyő, zárt kapuk mellett. Vezette: Böcskei (Pápai, Buzás)

SZEGED: Belecsan – Farkas M., Petrók, Tóth I., Dedics (Geiger, 75.) – Markovics, Sztipancsevics (Farkas Z., 61.), Ulviczki – Kéri (Varga B., 61.), Timm, Kis R. Vezetőedző: Gálhidi György

CEGLÉD: Miski – Farkas I., Miklósvári, Makrai, Juhász D. – Nagy L. – Kenderes, Koncz, Szkunc (Markó, 84.) – Kiss T. (Medgyesi, 68.), Kormos. Vezetőedző: Ványi Zsolt

MESTERMÉRLEG

Gálhidi György: – Az első félidőben a Cegléd, szünet után mi futballoztunk jobban, és a helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez.

Ványi Zsolt: – Az első félidőbeli jó játékunkat nem tudtuk átmenteni a folytatásra. Pozitívum, hogy kapott gól nélkül harcoltuk ki a döntetlent.