12.7 C
Cegléd
2024. május 26. vasárnap
spot_img

Öt szomszédos településsel mérték össze tudásukat

 

U-11 eredményei:

Ceglédi VSE – Abony „A” 1-1, Ceglédi VSE – Nagykőrös 2-1, Ceglédi VSE– Tápiógyörgye 11-0

A ceglédi csapat játékosai: Klemenc Gergő, Kotlár Zsombor, Tóth Roland, Kovács Bálint, Tóth Levente, Prumek János, Orlov Szabolcs, Juhász András, Oldal Zoltán, Pintér Szabolcs, Kuthy Gergő, Zsemlye Balázs,               Nagy Adrián, Dudás Gergő, Kotlár Zsombor, edző: Wachtler György

U-10 eredményei

Ceglédi VSE – Ceglédbercel 7-1, Ceglédi VSE – Abony „B” 3-0, Ceglédi VSE – Törtel 8-0

A ceglédi csapat tagjai: Abdel Magid Iván, Máté Szabolcs, Kartali Kristóf, Lakos Valter, Kelemen Dominik, Benke Szabolcs, Bodzsár Márkó, Máté Marcell, Horváth Dániel, Sárkány Norton, Török Gergő, Nagy Marcell, Ecseri Ákos, Széll Máté, Ungureán Zsombor, Ványi Zsombor, Pintér Balázs, Kovács Kristóf, edző: Ecseri Károly

U-9 eredményei:

Ceglédi VSE – Abony „A” 2-1, Ceglédi VSE – Nagykőrös 3-1, Cegléd VSE – Törtel 4-2

A ceglédi csapat tagjai: Kotlár Botond, Kozma Gergő, Kovács Kolos, Kovács Zsolt, Szabó Viktor, Szabó Gergő, Király Etele, Atkári Bence, Pálfalvi Márton, Sárik Kristóf, Varga Attila,Szabadkai Csaba, Hrabovszki Levente, Balázs Bence, Gál Bence, Paulovics Gábor, Motyovszki Soma, Baricz Gergő, Cseri Gergő, Krizsány Benjámin, edző: Fehér Csaba

U-8 eredményei

Ceglédi VSE – Ceglédbercel 1-3, Ceglédi VSE – Tápiógyörgye 5-2, Ceglédi VSE – Abony „B” 3-5

A ceglédi csapat tagjai: Gál Dominik, Banai Álmos, Kecskeméti Ádám, Hegedűs Zoltán, Juhász Dominik, Kovács Gellért, Kelemen Vivien, Horváth Boglárka, Gavaldik Balázs, edző: Wachtler György

U-6 és U-7 eredményei

Ceglédi VSE U-7 „kék” – Ceglédbercel 10-0, Ceglédi VSE U-7 „kék”-Abony „A” 6-3

Ceglédi VSE U-7 „sárga” – Törtel 2-1, Ceglédi VSE U-7 „sárga” – Abony „B” 1-0

Ceglédi VSE U-6 – Nagykőrös 5-5, Ceglédi VSE U-6 – Tápiógyörgye 14-0

Ceglédi VSE „kék – Ceglédi VSE „sárga” 7-0, Ceglédi VSE „sárga – Ceglédi VSE U-6 0-6, Ceglédi VSE „kék” – Ceglédi VSE U-6 4-1 

U-7 „kék”: Gál Zsombor, Szegedi Levente, Virág Levente, Böti Noel, Klemenc Adrienn, Krausz Márton

U-7„sárga”: Sáfár Milán, , Pintér Boldizsár, Tóth Dániel, Tamás Máté, Tamás Balázs, Fömötör Balázs edző: Klemenc Attila                                                                                                                                                                         U-6: Farkas Zalán, Lőrincz Marcell, Nagy Ákos, Velkey Paul, Baricza Péter, Konrád Ákos, edző: Ecseri Károly

Szabó Attila – utánpótlás technikai vezető

Fotók Takács Tamástól itt…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

spot_img
spot_img

Friss híreink

Milliókkal húzta le idős áldozatát

A Ceglédi Járási Ügyészség vádat emelt egy nővel szemben,...

2024 végre az ingatlanpiac éve lesz?

    A gazdasági válság hatásai még mindig erősen érezhetőek egyes...

Mit kell tudni a falusi CSOK-ról?

    A különböző állami támogatások, kedvezményes hitelek népszerűsége az elmúlt...

Két világbajnoki aranyérem

WBL-WKL Nyílt Amatőr K-1/Muay-Thai/K-1 Light/Freeboxing/MMA Világbajnokság! 14 ország, 65 egyesület,...

Magyar Péter Cegléden

Május 18-án a piac előtt a Kossuth térre várta...