1.1 C
Cegléd
2025. február 19. szerda
spot_img

Hétfőn Ceglédről jelentkezik az M1 stábja

Országjárás címmel új rovatot indított júniusban az M1 közszolgálati csatorna Ma reggel című műsora. Az új rovat vidéki helyszíneket mutat be a nézőknek, akár kedvcsinálóként kulturális eseményekhez, segítve ezzel a belföldi turizmus erősödését. Az Országjárás élő vidéki kapcsolással szólaltat meg helyi szakembereket, kezdeményező közösségeket, közéleti személyiségeket. Hétfőn a stáb Ceglédre látogat.

Minden reggel negyed 8-kor élőben vidékre kapcsol az M1 Ma reggel című műsora. A negyedórás, interjúkkal, bejátszásokkal tarkított műsor több céllal indult. Bemutatni Magyarország vidéki városait, térségeit, segíteni a belföldi turizmust, megismertetni kulturális, közösségi kezdeményezéseket, és informálni a vidéki Magyarország életéről. 

A hétfői állomás Cegléd: a hétvégi Laskafesztivál apropóján megismerhetjük a laskakészítés rejtelmeit és betekintést nyerhetünk a Nemzeti Vágta helyi előfutamába, a Ceglédi Vágtába. A stáb vendége lesz a futam győztese, aki exkluzív bemutatót is tart a tévénézőknek. 

Országjárás – minden hétköznap reggel 7.15-től az M1 Ma reggel című műsorában. (A kép illusztráció)

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kötelező a védőmaszk

A légúti vírusos megbetegedések/fertőzések számának emelkedése miatt 2025. február...

A piros Mauritius

Magyarország - Mexikó... E két helyszínen játszódik Veres Tamás...

Iskolai erőszak ellen

Szemléletformáló előadáson vettek részt a Ceglédi Református Általános Iskola...

Kosarasok győzelme

A Cegléd idegenbeli győzelemmel tudta le a női kosárlabda...

Városlátogatóban

Egy 90 fős csoport érkezett városunkba Budapestről, hogy megcsodálja...