36.7 C
Cegléd
2026. július 17. péntek
spot_img

Az apukák is faragtak

Idén – október 26-án – már harmadik alkalommal szervezte meg az Oázis Kertészeti Áruház Tökfaragó napját, ahová családokat vártak a szervezők. 

– Minden eddiginél több, szám szerint 76 család látogatott ki a napfényes délelőttön az Oázisba, ahol családonként egy tököt ajándékba adtunk – tájékoztatott Herczeg Judit, az áruház vezetője. – Jó volt látni, az apukákat, nagypapákat, akik elmélyülten dolgoztak a gyerekekkel a szebbnél-szebb alkotásokon.

A rendezvényen a legkisebbeket testfestés, kézműves foglalkozás, játszósarok várta, a szépszámú résztvevőnek a szervezők hagymás-zsíros kenyérrel és gyümölcsteával kedveskedtek. A jó hangulat emléke mellett a családok hazavihették magukkal a kifaragott tököt is.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kutyák és paraziták: tudományos tények és az internetes mítoszok

Manapság szinte minden gazdi igyekszik mindent megtenni a kedvence...

A tökéletes kerti grillparti rejtelmei

A kerti grillezés élménye sokak számára a nyár egyik...

Megújult a lajosmizsei Pusztatemplom

Átadták a Lajosmizse határában található Pusztatemplom felújított romemlékét, amely...

Hőhullám nem rajtolhattak el

Hónapokig készültek, mégsem  – ceglédi és ceglédberceli sportolót is...

Szuperinfó Pingpong Tábor 2026

Idén is megszervezték a Szuperinfó Pingpong Tábort, amely a...