FÉRFI KÉZILABDA NB I

21. FORDULÓ

CEGLÉDI KKSE–PLER-BUDAPEST 30–23 (19–13)

Cegléd, 800 néző. V: Horváth P., Marton

CEGLÉD: BARTUCZ – Endrédi 1, Vujovics 1, BÍRÓ B. 9 (2), Antal, Lepsényi, Varga P. Csere: Bősz (kapus), PERISICS 10 (1), Takács B. 5, Dengi, Lászlai 3, Tóth N. 1. Edző: Kökény István

PLER: Szabó T. – Rév 5 (3), Marczinkó 2, BAKOS GY. 4, Muszavi 4, Mikita J. 2, Németh T. 1. Csere: Kránitz (kapus), Lókodi 3 (1), Vancsics 1 (1), Leimeter, Nagy B., Bohács, Oláh T., Mikita M. 1, Varga L. Edző: Hutvágner István

Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–3. 15. p.: 10–8. 21. p.: 15–12. 29. p.: 19–13. 35. p.: 19–16. 39. p.: 22–16. 46. p.: 26–19. 55. p.: 29–21

Kiállítások: 16, ill. 6 perc

Hétméteresek: 4/3, ill. 6/5

Utánpótlás csapatok eredményei:

ifjúsági: Cegléd – PLER  24-37 (16-20)

Góldobók: Bugyi 8, Reznák 5, Szilágyi 4,Müller 3, Illés, Apró 2-2

Jakab László edző: „ Sokáig jól játszottunk, a hajrában szóhoz jutottak a serdülők is.”

junior: Cegléd – PLER 23-38 (14-17)

G: Román 7, Bányai 4, Apró, Egyed 3-3, Illés, Szilágyi 2-2, Müller, Peszeki 1-1

Jakab László: „ A félidei és a végeredmény önmagáért beszél. Elfogyott a szufla.”