18.2 C
2024. július 27. szombat

Nagy pofon

Az utóbbi hetek pozitívba forduló sorozata után nagy pofont kapott hétvégén az itthon lejátszott mérkőzésen a Győr-től a Cegléd labdarúgó csapata. A másodosztály legjobb formában lévő gárdája fegyelmezetten, átgondoltan játszott, csapatunk hiába küzdött az életéért, most nagy különbségű vereséggel hagytuk el a pályát. Szabó István vezetőedző szerint tisztességesen küzdöttünk, és a nagy különbségű vereség ellenére emelt fővel jöhettünk le a pályáról. Sajnos csak a helyzetek kialakításáig jutottunk, gólt azokból nem tudtunk szerezni.
– Tudtuk, hogy nem mi vagyunk a mérkőzés esélyesei, de azért így a végére ez csúnyára sikeredett főleg hazai pályán, ahol egy kiesés ellen küzdő csapatnak még a lelátót is le kellene bontania! – összegzett az Infocegled.hu-nak Kecskeméti József ceglédi segédedző.

CEGLÉDI VSE–GYIRMÓT FC GYŐR 0–4 (0–1)
Cegléd, 400 néző. Vezette: Fábián Mihály (Kelemen Attila, Pápai Zoltán)
CEGLÉDI VSE: Miski – Markó, Miklósvári, Makrai, Pesti – Koncz (Horváth S., 70.) – Koós (Tiszta K., 81.), Kenderes, Erős R. (Rebrik, a szünetben), Szabó D. – Kormos
GYIRMÓT FC GYŐR: Somogyi – Hajba, Balog Z., Lázár P., Farkas Márk – Papp K., Madarász – Cseri T., Magasföldi (Sós, 77.), Kovács D. (Beliczky, 53.) – Oross (Andorka, 83.)
Gólszerző: Magasföldi (0–1) a 23., Madarász (0–2) az 57., Hajba (0–3) a 66., Beliczky (0–4) a 92. percben