9.6 C
Cegléd
2025. március 28. péntek
spot_img

Mindent vittek, ami mozdítható volt

A bejelentést követően a ceglédi rendőrök megkezdték az adatgyűjtést és az ismeretlen tettesek felkutatását, melynek során az egyik ceglédi utcában egy motorkerékpárt toló férfira lettek figyelmesek, aki a rendőröket észlelve eldobta a járművet és futni kezdett. A járőrök rövid időn belül elfogták K. Attilát, majd H. Norbertet, akik a lopott motort tolták.
A két férfit a Ceglédi Rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként hallgatták ki. A beszerzett adatok alapján a nyomozók megjelentek H. Nándor lakásán, ahol a házkutatás során megtalálták és lefoglalták az eltulajdonított tárgyakat, így a sértettek kára megtérült. A 36 éves férfit a rendőrök elfogták, előállították és gyanúsítottként hallgatták ki.
A nyomozóhatóság mindhárom gyanúsítottat őrizetbe vette, az illetékes bíróság 2014. június 25-én elrendelte az előzetes letartóztatásukat. A gyanúsítottak ellen a további eljárást- fogvatartásuk mellett- a Ceglédi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.

A Ceglédi Rendőrkapitányság arról is tájékoztat, hogy az Ugyeri városrészen az elmúlt időszakban 6 személy fogtak el a rendőrök különböző bűncselekmények elkövetése miatt. A gyanúsítottak közül öten előzetes letartóztatásba kerültek, míg 1 személy jelenleg bűnügyi őrizetben van.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Egy jótékony hatású gyógynövény: a moringa

Az elmúlt években egyre nagyobb fókuszt kapott az egészségtudatos...

Az egészséges étrend fontossága

A tavasz különleges időszaka sokak számára. A meleg beköszöntével...

A céges mobilflotta karbantartásának rejtett előnyei 

Vajon eléggé törődünk a vállalati mobiltelefonokkal? Furcsán hangzik, de...

Balatonszárszói tábor?

A Törvényszék első fokon, még nem jogerősen elutasította a...

Labdarúgó szakosztály utánpótlás – Út Európa felé

Közel 10 év után jutottunk el egy olyan tornára,...