5.1 C
Cegléd
2026. március 7. szombat
spot_img

Baleset történt a Bercsényi utcában

Baleset történt december 9-én kedden délelőtt a Bercsényi utcában, ahol egy idős úr az ott közlekedő autó elé hajtott ki a Sajtó utcából, és nekiütközve azt meglökte. A főúton szabályosan haladó Suzuki hölgy sofőrjével ennek következtében megpördült és az út mellett álló fának csapódott, ahol egy középkorú hölgy is tartózkodott kerékpárjával.

Az elsodort kerékpáros súlyos sérüléseket szenvedett, de a mentők kiérkezésekor eszméleténél volt, saját lábán tudott beszállni a mentőautóba, hogy kivizsgálják. Szerencsére a kerékpár gyermekülése üres volt, így csak a hölgy sérült meg. Úgy tudjuk, a hölgy bordatörést szenvedett, és vélhetőleg a keze is eltört.

Az ütközést okozó idős úr elismerte, hogy az ő hibájából történt a baleset. Mint elmondta, „megálltam, majd elindultam, de nem láttam be a kereszteződést, amikor kihajtottam az útra”.

FOTÓK a helyszínről Farkas Zsolttól itt…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Gyermekek álmai

  Gyermekkorunk egyik legizgalmasabb élménye a motoros járművek világával való...

„Azt keresem, ami összeköti az embereket”

„Mi, magyarok mégis egy épülő, szabad, parlamentáris demokráciában és...

Férje ásta el az eltűnt nőt

Rendőrök jelentek meg február 26-án reggel Ceglédbercelen, a Pesti...

Kipakolták a házat, de hamar elkapták őket

A ceglédi rendőrök három órán belül elfogták azt a...

27 éve eltűnt nő holttestét keresik

A Bors hírportál beszámolója szerint rendőrök jelentek meg február...