15.3 C
2024. május 2. csütörtök

Matematikai esély van a bennmaradásra

Sajnos ehhez a végtermékhez én is csak asszisztálni tudtam. Szégyellem magam, elnézést kérünk a szurkolóinktól! Már tavaly is csak több győzelemmel maradtunk bent és előtte is volt már egy hajszálon múló bennmaradásunk, valahogy törvényszerű volt, hogy ez fog bekövetkezni, csak ez nagyon rosszul jött ki, hogy pont az én vezetésemmel az utolsó öt meccsen…

FC AJKA–CEGLÉDI VSE 4–0 (1–0)
Ajka, 400 néző. V: Takács Tamás(Mayer Gábor, Hofbauer Roland)
FC AJKA: Jánosa – Nagy B., Asztalos, Császár, Zámbó – Csordás Sz. (Zsirai, 60.), Köles, varga G. (Németh L., a szünetben) – Besztercei (Gunther, 67.), Sowunmi, Major N.
CEGLÉDI VSE: Kovács A. – Oláh M., Albert I., Makrai, Pesti – Koncz – Majoros, Dóczi, Vattai (koós, 56.) – Kormos (Balog M., 72.), Kovács D. (Laczkó M, 67.)
GÓLSZERZŐ: Császár (1–0) A 10., Sowunmi (2–0) az 55., Zámbó (3–0) a 65., Major N. (4–0) a 75. percben
KIÁLLÍTVA: Majoros (második sárga lap után) az 51. percben
(Fotó: Takács Tamás)