11.8 C
2024. április 29. hétfő

Biedermann Dániel hősies győzelme

Szorosan megnyert két meccse után Péter Aladár megadta a lehetőséget a fiatalságnak.Szabó Márk 2 meccset is játszhatott. Szelei Szabolcs könnyedén hozta meccseit,Koroknay Tamás kicsit szenvedett de “kibírkózta” a négy mérkőzést. Végül sima meccs kerekedett belőle 10. győztes meccs után már az ellenfél se tette oda magát igazán.

Az igazi dráma az NB I-es bemutatkozó mérkőzésen volt.Az előjelek nem voltak biztatóak. Biedermann Dániel két nappal a mérkőzés előtt lázas volt és kérdéses volt a játéka is.A Malévtól kölcsönvett fiatal Both Levente vállproblémái miatt egy hetet kihagyott. A párosok után 1-1 re alakult a meccs majd 2-2 és hideg zuhany 2:4 majd 3:6 ra alakult az eredmény.Molnár Gergely 3 meccset is ötödik szettben vesztett el.
A rengeteg döntő játszmák közül csak Biedermann tudta hozni a meccset Sipos ellen 0:2-es hátrányból 5:10!-es állásról fordítva.
Varga Csabát is -az ellenfél legjobbját- szenzációs akaraterővel döntő játszma 14:12-re megverte és így felcsillant a remény.Both Levente utolsó két meccsét óriási küzdelemben hátrányból fordítva nyert és Bogádi Imre utolsó meccsén 3:0-ra verte Vargát. Az ő három győzelme is nagyon kellett a ceglédi sikerhez. A mérkőzés négy és fél órás volt, hét döntő játszmával tarkítva. A csapat a szurkolók lelkes segítségével feltámadt és nagyot küzdve 11:7-re nyerni tudott.
Győztek: Biedermann Dániel 4,Bogádi Imre 3, Both Levente 2, Molnár Gergely 1 és a Biedermann – Both páros.

Eredmények:

1.forduló

Pest megye “A”  09.02.

Szuperinfó-CVSE III.- Dabas-Sári II  9:9

Győztek:Fodor Árpád 4,Szalkai Attila 3,Oros Imre 1 illetve a Fodor-Kecskeméti Cintia páros

NB II.

Szuperinfó-CVSE II. – Gyulai AK 14:4 09.05.

Győztek:Szelei Szabolcs 4,Koroknay Tamás 4.Péter Aladár 2,Ócsai Máté 2,csereként beállt Szabó Márk 1 és a Péter A- Ócsai M páros

NB I.

Szuperinfó-CVSE I.- Szeged AC II. 11:7

Győztek:Biedermann Dániel 4,Bogádi Imre 3,Both Levente 2,Molnár Gergely 1 és a Biedermann – Both páros.