31.5 C
Cegléd
2024. június 21. péntek
spot_img

Öt iskola atlétái a CVSE pályán

Horváth Melinda

FOTÓK az eseményről Horbáth Melindától itt…


Városi Atlétikai Csapatbajnokság

Eredmények 2015.10.07.

II. korcsoport

Távolugrás

Lány

1.Református Általános Iskola

2. Táncsics Mihály Általános Iskola

3.Várkonyi István Általános Iskola

4. Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

Fiú

1.Várkonyi István Általános Iskola

2.Táncsics Mihály Általános Iskola

3. Református Általános Iskola

4. Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

 

Kislabda hajítás

Lány

1.Táncsics Mihály Általános Iskola

2.Várkonyi István Általános Iskola

3.Református Általános Iskola

4.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

Fiú

1.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

2.Várkonyi István Általános Iskola

3.Református Általános Iskola

4.Táncsics Mihály Általános Iskola

 


III. korcsoport

Távolugrás

Lány

1.Kossuh Lajos Gimnázium

2. Református Általános Iskola

3.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

4. Táncsics Mihály Általános Iskola

5.Várkonyi István Általános Iskola

Fiú

1.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

2.Református Általános Iskola

3.Táncsics Mihály Általános Iskola

4.Várkonyi István Általános Iskola

 

Kislabda hajítás

Lány

1.Kossuth Lajos Gimnázium

2.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

3.Református Általános Iskola

4.Várkonyi István Általános Iskola

5.Táncsics Mihály Általános Iskola

Fiú

1.Szent Kereszt Általános Iskola

2.Táncsics Mihály Általános Iskola

3.Várkonyi István Általános Iskola

4.Református Általános Iskola

 


IV. korcsoport

Távolugrás

Lány

1.Kossuth Lajos Gimnázium

2. Várkonyi István Általános Iskola

3.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

4. Táncsics Mihály Általános Iskola

5.Református Általános Iskola

Fiú

1.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

2.Kossuth Lajos Gimnázium

3.Táncsics Mihály Általános Iskola

4.Várkonyi István Általános Iskola

5.Református Általános Iskola

Kislabda hajítás

Lány

1.Szent kereszt Általános Iskola

2.Kossuth Lajos Gimnázium

3.Várkonyi István Általános Iskola

4.Táncsics Mihály Általános Iskola

5.Református Általános Iskola

Fiú

1.Várkonyi István Általános Iskola

2.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

3.Kossuth Lajos Gimnázium

4.Református Általános Iskola

5.Táncsics Mihály Általános Iskola

6×200 Váltófutás

1.Református Általános Iskola

2.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola

3.Táncsics Mihály Általános Iskola

4.Kossuth Lajos Gimnázium

5.Várkonyi István Általános Iskola

 


Legeredményesebb iskola: (legtöbb aranyérmet gyűjtött)

1.Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola (5)

2.Kossuth Lajos Gimnázium (3)

3.Református Általános Iskola (2)

3.Várkonyi István Általános Iskola (2)

4.Táncsics Mihály Általános Iskola (1)

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Visszatért Peller Károly zaklatója: a feleségének adja ki magát

Peller Károlyt közel 10 éve üldözi zaklatója, K. Hajnalka....

Kick-boksz sikersorozat

Június 14-én Bogdán Vencel a 29. Budapesti kick-box világkupán...

Hogyan válasszunk áramláskapcsolót a szivattyúhoz?

    Az áramláskapcsolók meghatározó szerepet játszanak a szivattyúk hatékony működésében,...

A nyelvi nehézségek leküzdése társasjátékkal

    A társasjátékok önmagukban izgalmas élményt adnak a közös játékon...

Asztalkultúra – milyen tanácsokat érdemes megfogadni?

  Az asztalkultúra jelentőségét nem kell a vendéglátásban dolgozók részére...