12.2 C
Cegléd
2025. május 6. kedd
spot_img

Autót loptak

A lopott autóval a gyanúsítottak 2015. december 31-én Kecskeméten közlekedtek, amikor a Kecskeméti Rendőrkapitányság munkatárai intézkedés alá vonták a járművet és annak utasait is. Ekkor derült ki, hogy a jármű rendszámát lecserélték.

A rendőrök a három férfit elfogták és előállították, majd a ceglédi nyomozók lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki és őrizetbe vették őket.   V. Attilának és fiatalkorú társának a lopáson túlmenően egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetése miatt is felelnie kell.

Az illetékes bíróság 2016. január 2-án elrendelte Cs. Zoltán előzetes letartóztatását, míg a 17 éves gyanúsított esetében a házi őrizet elrendeléséről döntött.  V. Attila az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezhet. A gyanúsítottak ellen a további eljárást a Ceglédi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja le.

(A kép illusztráció)

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Megállás nélkül csapódott két rolleres egy autóba Cegléden

Súlyos közlekedési szabályszegésből adódó baleset történt május 2-án, péntek...

Lovas tavaszi tábor

Tavaszi tábort tartott a Pszicho-Pata Lovas és Lovasterápiás Központ....

Bábos foglalkozás a PI-ben

Márciusban a Patkós Irma Művészeti Iskola kilencedikesei bábos kurzuson...

Andó Pál előválasztáson méretné meg magát

Az elmúlt hetekben több kritika ért amiatt, hogy miért...

Bajnoki címek és válogatottság

Hétvégén rendezték az U17-es országos bajnokságokat, amelyen a Ceglédi...