33.3 C
Cegléd
2026. augusztus 2. vasárnap
spot_img

Ippon Mozartnak

Az utanpotlassport.hu készített interjút „Ippon Mozartnak” címmel a ceglédi utánpótlás nagy reménységével, Tamasi Szandrával, aki utolsó, ifjúságiak között töltött évének új súlycsoportban vág neki. Szandra Európa-bajnoki helyezéssel búcsúzna a korosztálytól.
Tamasi Szandra már nyolc éve cselgáncsozik. Tavaly jó évet zárt. Az ifjúságiak között kvalifikálta magát az Eb-re és a vébére, ami annak ellenére is nagy élményt jelentett, hogy nem végzett pontszerző helyen. Nem úgy az EYOF-on, ahol felállhatott a dobogó harmadik fokára. A világversenydömpingnek nem volt vége az ifjúsági korosztálynak kiírt eseményekkel, Szandi ugyanis a juniorok között is kivívta az Eb- és vébéindulás jogát.
Szandi idén súlycsoportot vált, és a 44 kg helyett a 48 kg-ban versenyez. Újra fel kell építenie magát, így az év legfontosabb célja, hogy némiképp beleerősödjön a mezőnybe. A finnországi ifjúsági Eb-n azzal együtt pontszerzést vár magától, hogy szép eredménnyel búcsúzhasson a korosztálytól.
 
Lakner Gábor írása az utanpotlassport.hu oldalán itt olvasható… http://www.utanpotlassport.hu/2016/02/03/ippon-mozartnak-2/
 

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Idén is közösen ellenőriztek

Magyar és román társhatóságok közös közúti ellenőrzést hajtottak végre...

Vendégségben gyilkolt a férfi

A Pest Vármegyei Főügyészség minősített emberölés bűntette miatt emelt...

Talajjavítás: módszerek és megoldások a fenntarthatóságért

A talaj minőségének fenntartása és javítása kiemelten fontos, főleg...

A nyári hőség kihívásai és az elektromos kerékpárok előnyei

A forró nyári hónapokban a kerékpározás kihívást jelenthet a...