24.9 C
Cegléd
2024. május 28. kedd
spot_img

Taroltak a Szent Kereszt úszói a Kids Kupán

EREDMÉNYEK :

I. korcsoport /8 éves és fiatalabbak/

50 m. fiú gyors

2.Farkas Zalán 2007        40,78

10.Tomcsányi Alex 2007   51,12

14.Szondi Szép Marcel    2009   53,09

15.Kuthy Levente Gábor 2007   53,41

16.Pusztai Márton 2007              53,67

20.Tarsoly Zsolt 2008               1:09,21

50 lány gyors

1.Sipos L. Adél 2007     36,33 

2.Tóth Bori Kincső 2007      42,13 

4.Tóth Kinga 20      46,31

50 m. fiú hát

7.  Göndics Zoltán 2007    58,56

10.Tomcsányi Alex 2007  1:01,58

50 m.  fiú mell

3.Szondi Szép Marcel 2009   54,15

5.Kuthy Levente Gábor 2007     58,04

7.Farkas Zalán 2007    1:00,73

9.Göndics Zoltán 2007   1:05,10 

12.Bogár Balázs 2008   1:09,46 

13.Tarsoly Zsolt 2008   1:10,54

15.Pusztai Márton 2007 1:13,29

50 m. lány mell

1.Sipos L. Adél 2007    47,05

4.Tóth Bori Kincső 2007    54,77

5.Tóth Kinga 2007  55,39

II. korcsoport /9-10 évesek/

50 m fiú gyors

3.Patonai Péter 2005   35,54

7.Avdic Benjamin Semir 2005   41,61

50 m lány gyors

6.Csernus Flóra   2006    39,71

11.Berkes Léna 2006   44,26

17.Józsa Tímea 2005   44,54

50 m. fiú hát

1.Patonai Péter 2005  44,98

3.Avdic Benjamin Semir 2005 48,76

4.Kiss Dominik 2005   51,34

7.Vágó Attila 2005  59,61

50 m. fiú mell

6.Kiss Dominik 2005   52,54 

9.Vágó Attila 2005  57,51

50 m lány mell

4.Bárdossy Diána Adél 2005    49,03

6.Bíró Lola Nadin 2006  52,92

10.Maracska Dóra 2005   55,14

12.Csernu Flóra 2006    56,12

15.Berkes Léna 2006  58,40

16.Józsa Tímea 2005  58,63

50 m lány hát

7.Bíró Lola Nadin 2006   51,06

10.Pető Fruzsina 2005   57,66

4×50 m. fiú gyors váltó

1.Szent Kereszt Kat. Ált. Isk.és Óvoda

Avdic Benjamin Semir 2005-Kiss Dominik 2005-Farkas Zalán 2007 Patonai Péter 2005            

 1:27,57    2:45,28 (1:17,71)

4×50 m. lány gyors váltó

1.Szent Kereszt Kat. Ált. Isk. és Óvoda „A” csapat  2:53,76 

Bíró Lola Nadin 2006-Józsa Tímea 2005-Csernus Flóra 2006-Bárdossy Diána Adél 2005

3.Szent Kereszt Kat. Ált. Isk. és Óvoda „B” csapat     3:06,85 

Tóth Kinga 2007-Tóth Bori Kincső 2007-Veres Nóra  2007-Sipos L. Adél 2007

III.korcsoport /11-12 évesek/

50 m fiú gyors

5.Csendes István 2003   32,73

18.Bogár Richárd      2003   40,65 

50 m lány gyorsúszás

11.Jankai Fruzsina 2004   41,71 

12.Sziklai Adél 2004  41,72 

14.Fogl Virág Zsuzsanna 2004    43,74

19.Szabó Csinszka Anna 2004    55,35

50 m. fiú mell

8.Csendes István 2003  47,81

IV. korcsoport /13-14 évesek/

50 m. fiú gyors

11.Cseh Zoltán 2002    37,78

50 m. lány gyors

5.Kókai Adél 2002  35,10

50 m. fiú mell

7.Cseh Zoltán 2002 44,63

 

50 m. fiú hát

5.Berkes Róbert 2002   50,62 

4×50 m. gyors váltó

4.Szent Kereszt Kat. Ált. Isk. és Óvoda NT    2:36,51 

Berkes Róbert 2002-Bogár Richárd 2003-Cseh Zoltán 2002-Csendes István 2003

4×50 m. lány gyors váltó

1.Szent Kereszt Kat. Ált. Isk. és Óvoda NT    2:43,79 

Jankai Fruzsina 2004-Sziklai Adél 2004-Fogl Virág Zsuzsanna 2004 -Kókai Adél 2002   

Patonai Gábor edző, testnevelő

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

spot_img
spot_img

Friss híreink

Zsonglőr siker

Május 25-én Túri Ádám EZÜST díjas artista lett a...

Birkózó sikerek

Múlt héten a görögországi Loutrakiban rendezték az U15-ös Európa-bajnokságot...

Milliókkal húzta le idős áldozatát

A Ceglédi Járási Ügyészség vádat emelt egy nővel szemben,...

2024 végre az ingatlanpiac éve lesz?

    A gazdasági válság hatásai még mindig erősen érezhetőek egyes...

Mit kell tudni a falusi CSOK-ról?

    A különböző állami támogatások, kedvezményes hitelek népszerűsége az elmúlt...