1.8 C
Cegléd
2023. december 1. péntek
spot_img

Történelmet írt a CEKK

„Április 15-én, pénteken a CEKK hazai pályán legyőzte a KSC Szekszárdot. Ennek a győzelemnek az eredménye nemcsak az, hogy az 5. helyért játszhat csapatunk – ami a klub történetében először sikerült -, de ezzel együtt elnyertük a jogot az Európa Kupába való nevezésre.” – írja köszönőlevelében a Ceglédi Elefánkkölykök Kosárlabda Klub elnöke Filipowicz Krysztof.

A CEKK tehát az első csapat a ceglédi sportban, amely csapatsportban az eredményei alapján jogosultságot szerzett az Európa Kupában képviselni Ceglédet és Magyarországot. A levél köszönetet mond a csapat minden szurkolónak, támogatónak.

„Reméljük, hogy városunk, – aminek címerét büszkén viselik szívük fölött játékosaink – Cegléd, szintén büszke Ránk, hiszen öregbítjük, sikerekkel tovább visszük városunk hírnevét hazánkban és Európában, ahol az elmúlt években több nemzetközi tornát nyertünk.” – teszi hozzá a levél.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

spot_img
spot_img

Friss híreink

Dobogós helyen a Szelektív Bemesek csapata

A Ceglédi Szakképzési Centrum Bem József Műszaki Technikum és...

Év főtere díj

A nagykőrösi Hősök tere lett a 𝗟egvirágosabb főtér. A...

Rémálom az irodai nyomtatás? Nem kell, hogy az legyen!

    A nyomtatók sajnos gyakran lehetnek az irodában a stressz...

Újra Kult Up-oztunk

Cegléden újra a Patkós Irma művészeti iskola látta vendégül...

Év tanára díjak

Átadták november 24-én az "Év tanára" elismeréseket. Matematika, irodalom...