2024. május 4. szombat

17 meccs, 13 győzelem

U-19

Ceglédi VSE – Gödöllő 3-0

Gólszerzők: Simon (2), Szekeres  Jók: G.Bíró, Juhász, Czeróczki, Simon, Szekeres

Kecskeméti József edző: Jól estek Németh Antal szövetségi edző dicsérő szavai, de én tudom, hogy ő nagyon udvarias ember. A valósághoz képest immár nem először csak a tudásunk töredékét produkáljuk a mérkőzésen, mikor nálunk gyengébb képességű vagy éppen fiatalabb gárdával találkozunk. Hozzá teszem a győzelmünk nem forgott veszélyben, mert a kapusunknak védenie sem kellett, de azért illene előbb eldönteni a három pont sorsát, főleg, ha az ellenfelünk ember hátrányba  kerül!

U-17

Ceglédi VSE – Gödöllő 4-2

Gólszerzők: Boros, Kis, Augusztin, Parázs Jók: Kis, Augusztin, Angyal, Szabó, Boros

Farkas János edző: Már az első félidőben eldönthettük volna a meccset, de rendre kimaradtak a helyzetek és ahogy lenni szokott a másik oldalon egyből büntettek. A második félidőben jobb helyzetkihasználásunknak köszönhetően a magunk javára fordítottuk a mérkőzést. Megérdemelt a győzelmünk!

U-15

Dunaharaszti – Ceglédi VSE 2-4

Gólszerzők: Gergelyfi (2), Simon, Szarvas Jók: Bognár, Kotlár, Simon, Szarvas, Dudás

Pintér István edző: Győzelem!

U-14

Dunaharaszti – Ceglédi VSE 0-14

Gólszerzők: Pintér (4), Juhász (4), Lakos (3), Orlov, Kuthy, Szebeni Jók: Orlov, Juhász, Pintér

Ványi Zsolt edző: Annál azért jobb volt, mintha mágnes táblánál vagy bóják között gyakoroltuk volna a támadásvezetéseket. Kapusainknak két félidő alatt összesen egyszer kellett játékba avatkozni.

Leány U-15

Lány csapatunk a bajnokságzáró, tizennegyedik fordulóban folytatta az egész szezonra jellemző jó szereplését. Mezőberényben 3 győzelem és 1 döntetlen eredménnyel zárt. A forduló rangadóján 1-0 arányban legyőzték a Gyulai Amazonok csapatát, így csoportjukban a 3. helyen végeztek a bajnokságban.

Széchenyi Márton edző: Lelkesen, jól játszva három győzelmet sikerült begyűjteni.

Eredmények

Ceglédi VSE  – Szolnoki MÁV 0-1

Ceglédi VSE  – Szegedi 2011  1-0

Ceglédi VSE  – Mezőberény 2-0

Ceglédi VSE  – Gyulai Amazonok 1-0

A csapat tagjai: Mizsei Réka, Mándity Dorina, Laczkó Georgina, Barna Gabriella, Gulyás Maja (2), Jakab Bianka (1), Józan Dóra (1), Boldizsár Alexandra, Kocsis Melinda, Horváth Boglárka, Kelemen Vivien, Farkas Dorina, Gévai Eszter

U-11 Tóth Tanoda Kupa

A Ceglédi VSE U-11 (2005) korosztályú csapata Nagykátán szerepelt egy tízcsapatos tornán, ahol nagyszerű teljesítménnyel a második helyen végzett.