0.6 C
Cegléd
2025. január 14. kedd
spot_img

A Nagy Négyes a Könyvtár Tékaféjában

 

És hogy meg ne törjön a négyes szám varázsa, a három darab mellett ott szerepel egy bérleten kívüli ajánlat: egy drámapedagógiai feldolgozása Saint Exupery Kis hercegének. Azok, akik bérletet vásárolnak, olcsóbban válthatnak jegyet erre az előadásra.

A negyedik ajánlat (és így teljes a Nagy Négyes) a Rivalda bérlet. Micsoda darabok! Októberben kezdődik a Pasik a pácban cíművel, főbb szerepekben Beleznay Endrével, Rátonyi Hajnival, Heller Tamással, majd novemberben az Equus Blaskó Péterrel és Szelle Dáviddal.

És februárban jön a címadó A Nagy Négyes című darab Molnár Piroska, Szacsvay László, Vári Éva és Benedek Miklós főszereplésével, amit Galla Miklós és Koltai Róbert nevével fémjelzett Napsugár fiúk zár majd le márciusban.

De hogy itt se maradjunk meglepetés nélkül: decemberben mutatják be az Egy darabot a szívemből musicalt. Ajándék a bérletezőknek, hogy kedvezménnyel válthatnak jegyet a Pannon Várszínház előadására.

Azt hiszem, mégis inkább maradok felnőtt!

S Petrényi Zsuzsa

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A rendőr, aki dallal hódít

A fenti címmel tett közzé írást a rendőrség honlapján...

Vízügyi helyzet a Gerjén

Területellenőrzést tartottak a Gerje-Perje síkon a vízügyi szakemberek, akik...

Évértékelő az Eatrend-nél

Ünnepi rendezvényt szervezett Albertirsán az Eatrend Magyarország közétkeztetési cég...

Orientációs nap az Infineon Technologies ceglédi gyárában

2024 év végén a Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola...

Idegen férfi követte a kislányt

Felháborító eset történt a napokban Cegléden. Egy 11 éves...