19.9 C
Cegléd
2025. július 2. szerda
spot_img

Apróságok vására

Színes napernyő alatt árusított játékokat, ruhákat két kisgyerek a Székely utcában. A gyerekek az árusításból befolyó pénzből szeretnének eljutni a strandra.
– A gyerekek ötlete volt, hogy így gyűjtsenek a nyári strandolásra – mesélte a gyerekeit egyedül nevelő anyuka. – Először saját maguk által készített kézműves dolgokat árultak 5-10 forintért a rokonoknak, nagy sikerrel. Aztán az egyik ismerős mondta, hogy miért nem próbálnak a ház előtt is árusítani.
A gyerekek összeszedték a megunt, de jó állapotú játékokat, matricákat, könyvet, sőt még zsákbamacskát is csináltak. Volt rá kereslet, jöttek a szomszédok és idegenek is. Egy férfi beszédbe elegyedett velük és nem vásárolt ugyan, de kedvesen támogatta a céljukat némi pénzzel. A két testvérnek így az idei nyár sem fog elmúlni egy jó kis strandolás nélkül.

Hasonló hírek

1 hozzászólás

  1. Mindenkinek Köszönjük! 🙂 Apròsàgok, Fillères Bazàr A jövőhèten màr valòszìnűleg meg is valòsìtjuk a standolàst 🙂 🙂 :-)!!!

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Partifecskék költőhelyét rombolta le

A Pest Vármegyei Főügyészség sajtóközleménye szerint természetkárosítás bűntettének megállapítására...

Ismét sikeres volt a Szuperinfó Pingpong Tábor Cegléden

Június 23–27. között rendezték meg a már hagyománnyá vált...

Kerti tárolás új szinten – a rendezettség és a stílus egyben

Egy jól kialakított kert vagy terasz a pihenés és...

Szováti Árpád kilépett a Lokálpatrióta Klubtól

Szováti Árpád bejelentette, hogy kilép a Ceglédi Lokálpatrióta Klub...

Elmarad a tűzijáték

Idén elmarad a tűzijáték augusztus 20-án - erről a...