25.4 C
Cegléd
2025. július 6. vasárnap
spot_img

Nemzetközi Ócsai Máté siker!

Szlovéniában rendezték  a serdülő és ifjúsági nemzetközi asztalitenisz verseny újabb állomását, ahol Ócsai Máté(14) a szuperinfó-CVSE játékosa jutott a magyarok közül egyéniben  a legtovább – éremért játszhatott.
A selejtező csoportból továbbjutni is nagy dolog, nem hogy a 64-es főtáblán három mérkőzést nyerni.
A mezőny erősségét mutatja hogy Máté 16-közé dél koreai ellenfelet győzött le 3:0 ra majd Szlovák játékost 3:2 re majd későbbi döntős indiai védekező játékos állította meg.
Máté jelenleg a világranglistán 85. az európa ranglistán 45. Ebben a korosztályban még van egy éve tehát joggal reménykedhetünk ilyen eredmények után hogy nagyot fog ugrani előre és nem elképzelhetetlen a legjobb 20-ba való eljutás sem.
További info:www.moatsz.hu
Gergye Zoltán

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Végleg eltűnt a „Köd jelenti” Facebook-oldal

Törölte a Facebook a közel 40 ezres követőtáborral rendelkező...

Erre nincsenek szavak

„Péntek este 8. Erre nincsenek szavak.” – Olvasói fotó...

Leszakadt a felsővezeték

Péntek reggel súlyos fennakadással indult a nap a Budapest–Cegléd–Szolnok...

Partifecskék költőhelyét rombolta le

A Pest Vármegyei Főügyészség sajtóközleménye szerint természetkárosítás bűntettének megállapítására...

Ismét sikeres volt a Szuperinfó Pingpong Tábor Cegléden

Június 23–27. között rendezték meg a már hagyománnyá vált...