22.1 C
Cegléd
2025. július 6. vasárnap
spot_img

Egy pont Dabasról

A férfi kézilabda NB I vasárnapi játéknapján Dabason lépett pályára a Ceglédi KK SE. A bajnokság kiélezett alsó házában minden idegenben szerzett pontnak értéke van, így örülhetünk a döntetlennek, de tudva, hogy a másik pont is a kezünkben volt, kicsit azért bosszankodott is a szép számmal Dabasra látogatott ceglédi szurkoló sereg. Nagy csata, erősen lejtő hazai pálya, remekül védő Pallag nálunk és a túloldalon Holló. Megint kiválóan küzdöttünk, egész jól védekeztünk, de kihagytunk 9! tiszta ziccert, két büntetőt és eladtunk néhány labdát támadásban, melyek közül az utolsóért egy gólos vezetésünk mellett a hatvanadik percben egy pontot adtunk a Dabasnak.

Dabas KC VSE – Ceglédi KK SE 24 – 24 ( 12 – 14 )

Dabas, OBO Aréna 1200 néző ,vezette Altmár, Horváth

Cegléd: Pallag, Mojsilov(kapusok), Juhász 5, Radnic 4/2, Radovic 4/1, Borsos 4/1, Lászlai 3, Hódi 2, Grbovic 1, Tóth 1, Megyeri, Szabó, vezetőedző Jakab László

Az eredmény alakulása: 7.p.: 1-3, 9.p.: 3-3, 24.p.: 8-12, 39.p.: 17-16, 51.p.: 19-22

Hétméteres 5/4, ill. 4/2

Kiállítás 8, ill. 10 perc

Jakab László: – Nyerni jöttünk Dabasra, sokat készültünk az első fontos tavaszi bajnoki meccsünkre. A jó védekezés és a jó kapus teljesítmény ellenére azért nem tudtunk nyerni, mert annyi ziccert hagytunk ki és annyi technikai hibát vétettünk, amit nem lehet megengedni egy ki-ki mérkőzésen. Gratulálok a srácoknak ahhoz, hogy ilyen rossz helyzet kihasználtsággal is ikszelni tudtunk. Az egész mérkőzés nekünk állt, azért örülök az egy pontnak, de ebből tanulnunk kell, hogy sokkal koncentráltabban kell lőni a ziccereket.

-pézsé-
cegledisport.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Erre nincsenek szavak

„Péntek este 8. Erre nincsenek szavak.” – Olvasói fotó...

Leszakadt a felsővezeték

Péntek reggel súlyos fennakadással indult a nap a Budapest–Cegléd–Szolnok...

Partifecskék költőhelyét rombolta le

A Pest Vármegyei Főügyészség sajtóközleménye szerint természetkárosítás bűntettének megállapítására...

Ismét sikeres volt a Szuperinfó Pingpong Tábor Cegléden

Június 23–27. között rendezték meg a már hagyománnyá vált...

Kerti tárolás új szinten – a rendezettség és a stílus egyben

Egy jól kialakított kert vagy terasz a pihenés és...