-3.5 C
Cegléd
2025. február 19. szerda
spot_img

Megtalálták a cserbenhagyó gázolót

Ismét egy fiatal ceglédi lány az áldozata a felelőtlen közúti közlekedésnek. A 17 éves B Nikoletta a 16 éves Bencével pénteken este kerékpáron közlekedtek Cegléden a Mizsei úton, amikor egy autó elütötte őket. A gázoló cserbenhagyva őket továbbhajtott a helyszínről. A fiatal lány a helyszínén életét vesztette. A kiérkező mentőegység a másik kerékpárost, Bencét kórházba szállította.

A rendőrök nagy erőkkel kezdték meg a cserbenhagyó autós felkutatását. A járműre a közelben egy félreeső utcában találtak rá, majd 20 óra 40 perckor csemői lakásáról állították elő erősen ittasan a gépkocsit vezető 31 éves F. Attilát. A férfivel szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott, így intézkedtek a mintavételre is. Később kiderült, az autóban egy másik ember is utazott, akit tanúként hallgattak ki.

Forrás: Police.hu – Fotó: Farkas Zsolt

Hasonló hírek

1 hozzászólás

  1. Nem tudom mi az oka annak, hogy Csemő felé nincs kerékpárút. Azt hinné az ember, hogy húzunk egy aszfaltcsíkot a kisvasúti töltés tetjére és kész is van. Kb 1000 évig nem kellene hozzányúlni, mert erősebb lenne, mint az M4. Nagyon veszélyes útszakasz a bicikliseknek.

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kötelező a védőmaszk

A légúti vírusos megbetegedések/fertőzések számának emelkedése miatt 2025. február...

A piros Mauritius

Magyarország - Mexikó... E két helyszínen játszódik Veres Tamás...

Iskolai erőszak ellen

Szemléletformáló előadáson vettek részt a Ceglédi Református Általános Iskola...

Kosarasok győzelme

A Cegléd idegenbeli győzelemmel tudta le a női kosárlabda...

Városlátogatóban

Egy 90 fős csoport érkezett városunkba Budapestről, hogy megcsodálja...