0.6 C
Cegléd
2026. január 25. vasárnap
spot_img

Holtan találták meg a horgásztóra induló férfit

Holtan találták meg azt a 75 éves abonyi férfit, aki szombaton délelőtt indult el a helyi horgásztóra, hogy elintézze papírjait. Kelemen Zoltánt a mai napon találták meg a polgárőrök az út mellett Törtel irányában – osztotta meg a szomorú hírt a Miabonyunk.hu.

A férfi az abonyi temető melletti horgásztóra indult elintézni a szokásos tagsági befizetését, otthonából. A piros női biciklivel útjára induló férfivel egy szomszédja összefutott, akinek az elmondása szerint „szélütés jeleit mutatta, zavartan beszelt és a biciklire is esetlenül, nehezen ült fel”.

A hozzátartozók vasárnap kezdték el keresni az idős férfit, hétfőn már nagyszabású kutató akció indult az Abonyi Horgász Egyesület tavainál. A kereséshez az ABOPOL Kft, a Rendőrség munkatársai, az Abony Városi Polgárőrség, és az Életjel Mentőcsoport is csatlakozott, drónnal is keresték az eltűnt férfit, akinek holttestét nem a tavaknál, hanem az út mellett találták meg Törtel irányában.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Frontális ütközés Nagykőrös határában

Egy személy életét vesztette, ketten megsérültek a közlekedési balesetben,...

Kettészakadt TISZA mozgalom

Muhari Gergely a mai napon közleményt juttatott el lapunkhoz,...

2026 kulturális terveiről Nagykőrösön

A 2026-os év kulturális programjairól tartottak sajtótájékoztatót a nagykőrösi...

A profi otthoni festés titkai

A bútorok átfestése izgalmas, mégis komoly odafigyelést igénylő feladat....

Hogyan készülj fel plazmaadás előtt?

Ha már gondolkodtál azon, hogy plazmát adnál, gratulálok! Ezzel...