-2.9 C
Cegléd
2025. február 17. hétfő
spot_img

Bűnbanda terrorizálja Ceglédet

A magyarjelen.hu oldalon jelent meg egy videón rögzített beszélgetést is tartalmazó cikk, melyben egy ceglédi vállalkozó kér segítséget azt követően, hogy maffia módszerrel félholtra verték. A kegyetlen, életellenes támadás elkövetői és a felbujtó személye ismert a rendőrség számára, mégis a mai napig szabadlábon vannak a tettesek.

Az emberek félnek, a gyerekek nincsenek biztonságban. Az áldozattá vált férfi most a nyilvánosság bevonásával száll harcba azért, hogy miután több család elköltözött már Ceglédről az „érinthetetlen” család miatt, a város újra egy biztonságot jelentő otthont jelentsen az ott élők számára.
Megkereste a város polgármesterét is, aki csak szétteszi a kezét, mit tudna segíteni? Bartha Barna, a Mi Hazánk Pest vármegyei elnöke szerint megfelelő polgármester kéne, aki rendet tud tenni a városban.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Gombamód szaporodó Alza csomagautomaták

A hazai e-kereskedelem fejlődésének egyik szemmel látható bizonyítéka a...

Elhunyt Bíró Sándor

Bíró Sándor, vagy ahogyan a judós társadalom apraja-nagyja ismerte...

Rendben halad az ivóvízhálózat tisztítás

Cegléd városban indított átfogó hálózatöblítés a tervezett ütemben halad....

Olvasópróba mint előadás…

A Patkós Irma Művészeti Szakgimnázium tanulóinak Olvasópróba című premier...

Korlátnak csapódot

Korlátnak csapódott: akadályozza az M4-es forgalmát egy balesetező kocsi Az...